Oznam: Majte prosím trpezlivosť pri načítávaní stránok. Stránky sú znova pod útokom.

Zavrieť

„Vy ste odpočúvali lídra opozície a advokáta v živom prípade. Lipšic tieto nahrávky protiprávne použil a potom to poslali do médií. To je váš koniec!“ reaguje Blaha na video zo sledovania Fica

26.10.2021 | 11:45
  12
Oni stratili akékoľvek zábrany. Sú v koncoch a robia školácke chyby. Odpočúvať Roberta Fica - toto bola tá najväčšia chyba, akú Lipšic s Matovičom kedy urobili, píše vo svojom statuse poslanec Ľuboš Blaha (Smer-SD).

SLOVENSKÝ WATERGATE - VLÁDA MUSÍ OKAMŽITE ODSTÚPIŤ!

1. Robert Fico na videozázname nehovorí absolútne nič, čo by ho diskvalifikovalo. Pozrite si reakciu Roberta Fica - jeho pokoj je odzbrojujúci. Tu je ale úplne iný problém.

2. Slovensko sa dnes z minúty na minútu zmenilo na policajný štát. Ani Lukašenko by si takto na hulváta nelajzol odpočúvať lídra opozície.

3. Ešte raz a pomaly: Lipšicova prokuratúra odpočúvala lídra opozície Roberta Fica a videozáznam posunula médiám, aby zdiskreditovala opozičného poslanca. A nie, nepíše sa rok 1941.

4. Predstavte si to naopak: predstavte si, že na čele špeciálnej prokuratúry stojí jeden z bývalých smeráckych lídrov, povedzme Robert Kaliňák. A že jeho podriadení by odpočúvali Matoviča, Sulíka či Čaputovú na súkromnom stretnutí.

5. Len si to predstavte, čo by bolo: desaťtisíce v uliciach. Palcové titulky, že Slovensko je totalitný štát. Z Bruselu by sa sem dobýjalo pätnásť delegácií, ktoré by protestovali proti útokom na opozíciu a pošliapaniu demokracie.

6. Toto je jednoducho cez všetky čiary. Ak takto Lipšic odpočúva Roberta Fica, možno odpočúva všetkých opozičných poslancov. Možno aj ja mám v kancelárii kameru. Možno aj v byte. A možno aj na záchode.

7. A keď ma budú chcieť politicky zničiť, polícia posunie videozáznam z mojej spálne do všetkých médií. To takto sa to najnovšie robí v Slušnom Slovensku?

8. Možnože odpočúvajú aj naše politické porady. Posúvajú ich Matovičovi či Tódovej a podľa toho si plánujú svoje politické kroky či provládne články. Toto všetko už odrazu nie je špekulácia - ale s najväčšou pravdepodobnosťou realita, v ktorej žijeme.

9. Ja len, že keď sa naposledy o niečo podobné pokúsil prezident Nixon v USA a odpočúval opozičnú Demokratickú stranu, išlo o najväčší škandál v dejinách Ameriky a prezident sa musel pratať. Pamätáte - Watergate.

10. Ak má na Slovensku po dnešku ešte prežiť demokracia, potom musí okamžite odstúpiť celá Hegerova vláda. Špeciálna prokuratúra sa správa ako zločinecká organizácia a musí byť okamžite rozpustená.

11. Lipšic po tomto musí byť trestne stíhaný. Rovnako ako liberálne médiá, ktoré asistujú pri zločine. A sudca či sudkyňa, ktorí podpísali návrh na odpočúvanie opozičného lídra, by už v každej civilizovanej krajine sedeli v cele predbežného zadržania.

12. Tuto sa naozaj bavíme o budúcnosti Slovenska ako demokratického štátu. Po takomto fašistickom útoku na opozíciu nemôže ostať kameň na kameni. Veď tu sa opakuje rok 1933!

13. Chorý je už aj samotný fakt, že odpočúvaný bol aj advokát jedného z obvinených, a teda prokuratúra vlastne získavala informácie o tom, čo chystá protistrana - to je úplný koniec právneho štátu a ústavného práva na obhajobu.

14. Ak máme akceptovať, že opozičných poslancov môže sledovať a odpočúvať Veľký brat, potom zabudnime na to, že tu funguje nejaká sloboda či ľudské práva. Jednoducho žijeme Orwellov román 1984.

15. Ukážte mi ešte jednu demokraciu na svete, kde by oligarchické liberálne médiá v spolupráci s políciou, prokuratúrou a vládou usilovali o likvidáciu opozície cez takéto brutálne zásahy do súkromia...

Povedzme si to na rovinu: dnes na Slovensku umrela demokracia a právny štát. Čo príde zajtra? Dnes na nás nasadili políciu a kamery, zajtra na nás pošlú armádu a strčia nás do koncentrákov?

ROZPUSTITE TO SAMI, INAK VÁS ROZPUSTIA MASY!

Im to stále nedopína. Haló, skončili ste, vy to nevidíte? Vy ste odpočúvali lídra opozície a potom to poslali do médií - to je váš koniec. Šmitec. Finito. Schluss.

1. Nepomôže vám nič. Ani skorumpované médiá, ani skorumpované súdy, ani americká ambasáda, ani Čaputová. Nič. Domrvili ste to. Skončili ste.

2. Aj Nixon si myslel, že to obkecá. Neobkecal. Nedá sa obkecať. Americkému prezidentovi aspoň slúži ku cti, že si nevymýšľal trápne storky o pytliakoch.

3. Ako - to chcete vážne nahovoriť Slovensku, že si nahrávate opozičného poslanca na chate dakde pri Leviciach, ale že to je vlastne kozmická náhodička, lebo sudca dal povolenie kvôli pytliakom? Počujete ten hurónsky rehot? To sa na vás smeje celé Slovensko!

4. A čo dáte ďalej? Že videozáznam odniesla novinárom veverička, čo cupitala okolo? No jasné a kamera sa jej zachytila o chvost. A šup, odskackala rovno do redakcie Aktualít a tam to šmarila Bardymu do lona. Ňuf-ňuf. A Peťko jej dal za odmenu oriešok a veverička odcupitala späť k Leviciam do lesa.

5. To fakt idete robiť zo Slovákov úplných idiotov? Toto vám nezožerie ani osemnásťročné obézne bratislavské slniečko, čo do seba hádže šiesty Big Mac v McDonalde. Sorry, ale nie.

6. Vy ste odpočúvali opozičného politika. A advokáta v živom prípade. Lipšic tieto nahrávky protiprávne použil. A došlo k úniku zo spisu, za ktorý niekto musí ísť sedieť. Z toho sa nedá vykrútiť.

7. Ja viem, úniky zo spisov sa dejú aj v Česku. Ale všimnite si ten rozdiel. 28 ľudí tam za to čelí obžalobe. Pôjdu bručať. Tak ako každý, kto sa na tom podieľal na Slovensku. Darmo sa bude Bardy pred súdom vyhovárať na oriešky a veveričku. Darmo sa budete vyhovárať na pytliakov.

8. A viete, čo je ten najväčší trapas? Že vy ste spáchali Watergate a máte z toho úplné houby. Jediný škandál, čo Robert Fico spáchal, je, že si k slanine na chate nedal aj cesnak - 9 z 10 kulinárov mu to nikdy neodpustí.

9. Ak je ako politik presvedčený, že Lipšic stíha nevinných ľudí, má právo stretávať sa s každým, kto mu pomôže odhaľovať vládne špinavosti. Robí si svoju opozičnú prácu.

10. Ste to vy, kto nemá právo ho pritom špehovať, nahrávať a posielať tieto záznamy do médií. Nie, v demokracii takéto mafiánske sviňačiny robiť nemôžete. Vy si to fakt neuvedomujete, ale toto vás zomelie.

11. Juj a keď Matovič vyvreskuje niečo o "zmr..ch". Líder koalície. Priemerný kolotočiar by ukázal viac intelektu. Klárka musí byť hrdá na svojho otca - naučila sa nové slovíčko. Blahoželáme.

12. Oni stratili akékoľvek zábrany. Sú v koncoch a robia školácke chyby. Odpočúvať Roberta Fica - toto bola tá najväčšia chyba, akú Lipšic s Matovičom kedy urobili. Dvaja voyeuri.

13. Za toto im reál hrozí basa. A to nepreháňam. A to len preto, aby načapali Fica, že pojedá slaninu. Bohovské. Povedzte - existuje v našej Mliečnej dráhe niečo stupidnejšie ako Iggy a Dany?

14. Ja chápem, že vám to ešte nedopína. Tým, že vaše oligarchické médiá zahlcujú priestor hlúposťami o Ficovej slanine, tak si myslíte, akí ste králi. Aj Nixon si to prvé dni myslel. A bum, potom letel ako špinavé prádlo.

15. Aj vy poletíte. Aj ten váš poľovnícky sudca. A celá špeciálna prokuratúra. Všetci grázli v polícii, ktorí sa do toho zaplietli. Aj zapredané médiá. A nakoniec vláda. Lúčime sa s vami, ahojte všetci.

Toľko ste po tom Ficovi išli, až ste si na seba ušili Watergate. Tlieskam. Keby hlúposť kvitla, špeciálna prokuratúra je prales z Avatara.

Papa, Daniel, papa, Igor, papa, Monika - takúto rituálnu samovraždu spáchať, fakt
gratulujeme.

A len kvôli slanine. Pro kus žvance

Zdroj: Facebook Ľuboš Blaha


Program rádia
Zmena programu je vyhradená.

  • Bez programu

Tipy a rady

Zaujímavosti