VIDEO: Žumpa v RTVS: Verejnoprávna televízia klesla na úplný spodok. V propagandistickom seriáli Pumpa špinili na mŕtveho generála Lučanského

17.01.2021 | 13:22
RTVS odvysielala v sobotu propagandistický provládny seriál, v ktorom nechutným spôsobom znevážila zosnulého policajného exprezidenta.

Verejnoprávna televízia klesla na úplné dno. RTVS odvysielala v sobotu propagandistický seriál, v ktorom nechutným spôsobom znevážila mŕtveho policajného exprezidenta generála Milana Lučanského.

V komediálnej časti seriálu Pumpa vystúpila trojica: pumpár Mickey (Michal Kubovčík) taxikár Dano (Dano Heriban) a štamgast Jari (Tibor Vokoun). Hosťom v sitcome bola ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí), ktorá si zahrala samú seba.

V epizóde sa herec Tibor Vokoun pri odchode ministerky spravodlivosti obrátil s poznámkou na Kolíkovú a skonštatoval, že ho strašne serie, že ľudia majú generála Lučanského za hrdinu. Kolíková mu v odpovedi povedala, že policajný exprezident nebol žiadny Kuciak ani Palach. To však nebolo všetko. Herci si z väzneného generála a z podmienok väzby, v ktorej sa ocitol, nechutným spôsobom a bez akéjkoľvek piety k mŕtvemu človeku, robili žarty.

Celú epizódu si môžete porieť TU.

Na sociálnej sieti ľudia zvozili RTVS, tvorcov aj aktérov propagandistického sitcomu pod čiernu zem. Za dielo, ktoré odvysielala verejnoprávna televízia a ktoré nedôstojným a servilným spôsobom propaguje Matovičovu vládu, by sa nehanbil ani režim severokórejského vodcu Kim Čong-una. Producentom a režisérom seriálu je Peter Begányi.

Pozrite si komenty ľudí pod príspevkami na sociálnej sieti TU aj na facebookovej stránke RTVS pod zdieľaným príspevkom (odkazujúcim 16. januára o 22:06) na seriál TU.

Zdroj: InfoVojna


Program rádia
Zmena programu je vyhradená.

  • Bez programu

Zaujímavosti