VIDEO: Vystrašené stádo v Piešťanoch sa pohlo v ústrety k novej totalite, aby mohlo dostať iluzórnu slobodu prostredníctvom injekcie proti Covid-19

22.11.2021 | 11:45
72
V piešťanskom Tescu pichali ľudí experimentálnym roztokom, ktorý si občania „dobrovoľne“ po vládnom nátlaku a agresívnej vakcinačnej propagande nechali vstreknúť do tela.

„Celkovo až 387 záujemcov dnes zaočkovali v piešťanskom nákupnom centre jednodávkovou vakcínou Jenssen,“ hlási víťazne vo svojom statuse na sociálnej sieti Piešťanský týždeň.

Prvá, druhá aj tretia dávka vakcíny Comirnati od Pfizer/BioNTech a Moderna sa podávali v sobotu 20. novembra v dvoch veľkokapacitných očkovacích centrách, a to v Dunajskej Strede a Trnave.

Jednodávková vakcína Janssen od Johnson & Johnson bola dostupná v dočasných očkovacích centrách. Tie boli v sobotu zriadené v obchodných domoch Tesco v Trnave, Hlohovci, Piešťanoch a v Senici, ďalej v Mestskej športovej hale v Galante a v ZUŠ v Skalici.

V nedeľu 21. novembra bolo očkovanie dostupné v Trnave v priestoroch SOŠ elektrotechnickej na Sibírskej ulici.

Minulý víkend bolo v očkovacích centrách Trnavského samosprávneho kraja registrovaným aj neregistrovaným záujemcom vo veku od 12 rokov podaných 3 613 dávok vakcín Comirnati a Janssen.

Prieskum: Takmer 67 percent nezaočkovaných Slovákov naďalej odmieta injekciu proti Covid-19. Tretiu dávku vakcíny si plánuje nechať pichnúť iba 45 percent očkovaných

Treťou dávkou vakcíny proti koronavírusu sa plánuje dať zaočkovať 45,5 percenta ľudí. Vyplýva to z prieskumu agentúry Focus pre televíziu Markíza.

Očkovať sa treťou dávkou nechce dať 22,9 percenta opýtaných a nerozhodnutých je 31,6 percenta. Prieskum sa uskutočnil od 20. októbra do 27. októbra na vzorke 585 respondentov.

Respondenti odpovedali na otázku: „Bez ohľadu na to, či ste zaočkovaný jednou alebo dvoma dávkami vakcíny, plánujete sa dať zaočkovať aj treťou dávkou vakcíny?

Len necelé štyri percentá odpovedali áno, no ani jedna kladná odpoveď neprišla od osoby staršej ako 45 rokov.


Zaočkovať sa treťou dávkou plánuje dať 50,5 percenta respondentov nad 65 rokov, 45,7 percenta opýtaných vo vekovej skupine od 55 do 64 rokov a 42,2 percenta od 45 do 54 rokov.

Vo vekovej skupine medzi 35 až 44 rokov si plánuje dať tretiu dávku vakcíny 46,8 percenta, od 25 do 34 rokov je to 39,8 percenta a v najmladšej vekovej kategórii od 18 do 24 si chce dať tretiu dávku vakcíny 47,4 percenta opýtaných.

Prieskum zisťoval záujem o očkovanie u neočkovaných osôb. V najbližších týždňoch sa plánuje dať zaočkovať 3,8 percenta opýtaných a 66,9 percenta si neplánuje dať vakcínu proti covidu. Zvyšných 30 percent stále váha.

Viac v článku TU.

Zdroj: InfoVojna / Facebook Piešťanský týždeň / piestanskydennik.sk


Zaujímavosti