VIDEO: Vesmírne tajomstvo - upútavka na nový dokumentárny film

16.11.2019 | 20:28 Bádateľ a jeden z najpredávanejších autorov David Wilcock dokázal pospájať rozsiahly sumár súčasných vedomostí, ktoré ukazujú našu históriu v úplne odlišnom svetle ako poznáme zo školy, učebníc a oficiálnej histórie.

Ľudstvo od nepamäti pozeralo na hviezdy na oblohe, aby našlo odpovede o našom pôvode. Vykladali sme si proroctvá v nádeji, že nám pomôžu predurčiť našu budúcnosť. Prostredníctvom náboženských textov, písma, umenia a ústneho podania sme položili základy záhad o našej minulosti, ale otázky naďalej pretrvávajú: Kto sme? Prečo sme tu a aký je náš osud?

Bádateľ a jeden z najpredávanejších autorov David Wilcock dokázal pospájať rozsiahly sumár súčasných vedomostí, ktoré ukazujú našu históriu v úplne odlišnom kontexte ako poznáme zo škôl, učebníc a oficiálnej histórie. V dokumente Vesmírne tajomstvo (The Cosmic Secret) hovorí množstvo vedcov, archeológov a iným spôsobom zasvätených osôb. Tieto poznatky vás prinútia klásť si otázky z kníh našej histórie a na všetko, o čom ste si doteraz mysleli, že viete o našej realite.

Pripravte sa na film, ktorý môže vo významnej miere spochybniť každý váš systém viery a týmto procesom odhalíte tajomstvá pôvodu ľudstva a jeho dávneho kozmického pôvodu.

Účinkujú: David Wilcock, Corey Goode , Dr. Michael Salla, Jordan Sather, John DeSouza, Michael Cremo, Laura Magdelene Eisenhower, Dr. Semir Osmanagić a ďalší.

Dokumentárny film bude mať celosvetovú premiéru 19. novembra 2019

Upútavka 1 so slovenskými titulkami:

Upútavka 2 so slovenskými titulkami:

Zdroj: InfoVojna / YouTube Neo Matrix / imdb.com


Zaujímavosti