VIDEO: Veľká debata MUDr. Bukovského s diplomatom, expolitikom Weissom & humoristom Markovičom o koronavíruse, pseudorealite vytváranej vládou a médiami, cenzúre a vakcinačnom terore

11.10.2021 | 13:35
24
Debata MUDr. Igora Bukovského s hosťami na tému manažovania pandémie na Slovensku.

Iba pred niekoľkými dňami zažil lekár Igor Bukovský šok, keď mu známa platforma YouTube zrušila jeden z jeho kanálov a druhý mu na určitý čas zablokovala. Hneď, ako sa k nemu však odborník na výživu dostal, uverejnil diskusiu s humoristom Milanom Markovičom a diplomatom Petrom Weissom.

Traja páni debatovali na tému manažovania pandémie na Slovensku. A kritikou do radu politikov rozhodne nešetrili.

„Vládnu nám priznaní podvodníci, čo sa stále tvária ako vysokoškolsky vzdelaní. Neviem, kde by toto prešlo, nepoznám taký štát,“ povedal hneď na úvod Markovič, ktorému leží v žalúdku najmä očkovacia lotéria.

„Väčšiu absurdnosť, akou je lotéria, som nezažil,“ zamyslel sa a Bukovský s ním súhlasí.

„Schválilo sa to s cieľom zvýšiť očkovanosť. Podporiť očkovanie. Keď sa ukáže, že to nepodporuje očkovanie, tak oni úplne bez zábran zmenia jednu mantru za inú. Že to nemala byť podpora očkovania, ale odmena za očkovanie,“ frfle odborník na výživu.

Kritizoval aj dlhoročný politik a diplomat Peter Weiss. „Predstavte si, že tie peniaze, ktoré sa dali na lotériu, by sa dali na propagáciu alebo informovanie verejnosti o tom, ako si posilniť imunitu, aby nemali ťažký priebeh tej choroby,“ povedal.

„My sme mohli ako štát spraviť množstvo opatrení vtedy, keď ľudia mali prirodzenú obavu. Neurobili sme nič. Ja som si pozeral stránku hlavného hygienika. Program podpory zdravia je z roku 2015,“ upozornil.

Nepáči sa mu tiež, že pri manažovaní pandémie nebola snaha o politickú zhodu. Od začiatku sa tak spoločnosť polarizovala.

Viac vo videu:

Zdroj: ereport.sk / YouTube Dr. Igor Bukovský: Život a svet


Program rádia
Zmena programu je vyhradená.

  • Bez programu

Zaujímavosti