Oznam: Majte prosím trpezlivosť pri načítávaní stránok. Stránky sú znova pod útokom.

Zavrieť

VIDEO: Uznaný daňový podvodník Matovič a právoplatne odsúdený zločinec Lipšic robia zo Slovenska eštebácky štát a neschopnosť vládnuť nahrádzajú špinavými nezákonnými metódami a likvidáciou opozície

28.10.2021 | 09:25
  12
Predseda Smeru-SD Robert Fico sa vo svojom videoblogu vyjadril k problematike zjavne nelegálne vyhotoveného odpočúvania na poľovníckej chate a jeho trestuhodného úniku do médií. Vo svojom komentári vysvetlil slovenskej verejnosti konkrétne fakty. 

„Čo treba urobiť, keď rezort práce ministra Krajniaka vyplatil škandalózne schránkovým firmám 24 miliónov eur, keď sa minister Sulík priznal, že má niekoľkomiliónový ranč v Austrálii, keď súdy začínajú prepúšťať nominantov strany SMER – SD z väzby a keď sa Smeru politicky darí?“ pýta sa bývalý trojnásobný premiér. 

Odpoveď je podľa neho jednoznačná. „Treba zaútočiť na Smer-SD a jeho predsedu. A to za každú cenu aj cez mŕtvoly. Je neuveriteľné, čoho je schopná mafia vyšetrovateľov NAKA okolo Čurillu a špeciálneho prokurátora Lipšica. Najskôr ma dali sledovať a potom, pod zámienkou boja proti pytliactvu, nainštalovali do súkromného priestoru kamery a mikrofóny.“

Fico dodal, že „je totálne neakceptovateľné, aby polícia a prokuratúra z politických dôvodov nahrávala moje súkromné rozhovory ako opozičného politika s mojim priateľom a dvoma advokátmi obvinených, ktorých považujem za nevinných a obete politických represálií. Neformálne súkromné rozhovory, v ktorých nebol ani len náznak akéhokoľvek podozrenia z trestnej činnosti.“

Celá situácia je problematická v tom, že zjavne nelegálne získané videá a odposluchy unikli rovnako trestuhodne do médií spriatelených s Lipšicom. „Táto Lipšicova mafia podhodila nelegálne získané nahrávky mediálnej mafii vedenej Sorosovym denníkom SME, Denníkom N a Aktualitami. Táto mediálna mafia si poctivo za Sorosove peniaze robí svoju špinavú prácu a šíri súkromné informácie získané trestným činom,“ tvrdí Fico pričom pokračuje, že „očakávajú odo mňa, že sa s nimi budem baviť o obsahu mojich súkromných, neformálnych rozhovorov monitorovaných v rozpore so všetkými zákonmi a demokratickými pravidlami. To, čo dnes robí vládna a mediálna mafia, ma samozrejme hnevá, ale nie kvôli mne. Ale kvôli tomu, čo robia s touto krajinou. Ako sa má cítiť ktorýkoľvek občan, ak si predstaví, že štát v ponímaní Matoviča a Lipšica mu môže kedykoľvek na základe vymyslených dôvodov vstúpiť do najhlbšieho súkromia? Toto nerobila ani ŠTB v čase svojej najväčšej slávy,“ vysvetlil šéf Smeru-SD.

„Samozrejme, že ja budem pokračovať vo svojej práci. Obrana nezákonne väznených a obvinených ľudí bude dôležitou súčasťou mojej politickej agendy,“ zdôraznil Fico.
 
Je na mieste si uvedomiť, že mediálna obec a všetky médiá, ktoré ďalej šíria nelegálne získanú správu sami asistujú trestnému činu a v zásade v tichosti podporuje sledovanie opozície vládnou mocou.

„Odmietam sa baviť s novinármi o mojom zdravotnom stave. Čo je vlastne dôležitejšie? Že súčasná vláda kradne milióny cez schránkové firmy, alebo že som mal sopeľ v Grécku a musel som tam zostať v karanténe? Čo je dôležitejšie vysvetliť, že Sulík ma miliónový ranč v Austrálii s osobami, ktoré nechce pomenovať alebo že mne niečo ukradli z kancelárie a nenahlásil som to polícii?“ pýta sa Fico a pokračuje ďalej.

„Iba naivný blázon by si pustil  ľudí ministra Mikulca do svojej pracovne. Nič by nevyšetrili a akurát by mi tam nechali mikrofóny. Keď mi na začiatku 90 – tych rokov vykradli byt, strávil som hodiny na polícii a nikdy sa nič nezistilo. Naopak, ešte som musel dať svoje odtlačky prstov, ktoré sú dnes v registri, aby ich odlíšili od iných odtlačkov v mojom byte. Takže jediným výsledkom toho, že som nahlásil krádež je to, že polícia má moje odtlačky. Všetky ostatné incidenty, ktoré sa mi stali neskôr som riešil mimo policajnou cestou a bol som zväčša úspešný. Aj v prípade krádeže v mojej kancelárii sme incident vyriešili. A že som mal hotovosť v kancelárii? Čo je na tom zvláštne, keď  neverím bankám a časť úspor, mimochodom získaných predajom zariadenia z predchádzajúceho bytu, mám v hotovosti? Ale o tomto sa naozaj nemienim s mediálnou mafiou baviť,“ doplnil Fico.
 
„Vážení priatelia sme na rázcestí. Uznaný daňový podvodník Matovič a právoplatne odsúdený zločinec Lipšic robia zo Slovenska eštebácky štát, kedy neschopnosť vládnuť nahrádzajú špinavými nezákonnými metódami a likvidáciou opozície. Aj o tom bude najbližšie referendum o predčasných voľbách. Všetkým vám ďakujem za podporu,“ uzavrel bývalý premiér.

Zdroj: YouTube / InfoVojna

Zobraziť ďalšie

Program rádia
Zmena programu je vyhradená.

  • Bez programu

Tipy a rady

Zaujímavosti