VIDEO: Totalitný valec pokračuje. Matovičov gang nebojuje s pandémiou - oni bojujú s ľuďmi, reaguje Blaha na dianie na Slovensku

24.03.2020 | 17:30 Poslanec Smeru-SD Ľuboš Blaha komentoval svoje nezvolenie za predsedu ľudskoprávneho výboru parlamentu a kroky novej vládnej koalície.

Totalitný valec pokračuje. Takto poslanec strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) Ľuboš Blaha komentoval svoje nezvolenie za predsedu ľudskoprávneho výboru parlamentu. Nezískal dostatok hlasov ani v opakovanej voľbe.

Podľa Blahu vládne strany nerešpektovali dohodu o rozdelení postov predsedov výborov. Nevedel povedať, či Smer-SD bude ďalej trvať na jeho kandidatúre. V klube sa o tom podľa Blahu poradia.

Prvý raz parlament nezvolil Blahu do čela výboru na ustanovujúcej schôdzi minulý týždeň v piatok. Dnes znovu nemal dostatočnú podporu parlamentu.

„Keď sa niekto v piatok zachová ako fašista, v utorok neočakávam, že sa bude správať ako demokrat,“ uviedol Blaha s tým, že parlament nerešpektoval vôľu pol milióna ľudí, ktorí dali vo voľbách hlas Smeru-SD.

Odmietol, že by zľavil zo svojej kritiky vládnej koalície na sociálnych sieťach v snahe získať post šéfa výboru. „Mňa si takto nekúpia,“ odkázal koalícii.

„Imponuje mi, že som najnenávidenejší poslanec pre ľudí, ktorých považujem za škodnú pre SR,“ dodal Blaha.

Celá tlačová beseda Ľuboša Blahu:

Parlament za predsedu výboru na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva nezvolil ani poslanca Mariana Kotlebu zo strany Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko. Z 19 výborov parlamentu tak zostávajú neobsadené pozície dvoch predsedov výborov.

Matovičov gang nebojuje s pandémiou - oni bojujú s ľuďmi

Poslanec Blaha sa k situácii vyjadril aj na sociálnej sieti:

V MENE BOJA PROTI VÍRUSU OBERAJÚ ĽUDÍ O SOCIÁLNE ISTOTY

Včera Matovičovci celý deň rokovali o tom, čo urobiť v boji proti koronavírusu.

A na toto došli:

1. Zrušia vlaky zadarmo.

2. Avizujú, že zrušia trináste dôchodky.

3. Každý Slovák bude špiclovaný štátom - s kým volá, kde je, čo robí.

Fantastické.

LEX VEĽKÝ BRAT

Zoberú ľuďom sociálne práva a slobody. Zoberú im pomoc od štátu. Zoberú im ústavné práva.

Toto je odpoveď Matoviča na koronavírus. Obrať ľudí o všetko, čo majú.

A ešte aj Veľkého brata do toho - budú sledovať každý váš pohyb, každý váš rozhovor, všetko. Orwell ako vyšitý. Totalitná kontrola. Fašisti vo vláde sa zalizujú.

LIBERÁLNA TOTALITA

Okrem toho oberajú o práva aj opozíciu. Dnes sa v parlamente zase zachovali ako čistokrvní náckovia a opätovne ma nezvolili ako kandidáta Smeru na predsedu ľudskoprávneho výboru.

Mal som k tomu tlačovku.

Mimochodom, blokujú tým celý ľudskoprávny výbor, ale to je v poriadku - veď o chvíľu nás liberálny Veľký brat všetkých práv aj tak zbaví.

KEĎ SA CIGÁNIKOVÁ SNAŽÍ URÁŽAŤ INÝCH A VYJDE Z TOHO OPÄŤ AKO HUS

Ako čerešnička na torte - ich dvorná húska. Cigániková. Poslankyňa SaS, ktorá sa preslávila tým, že pracujúcich ľudí označila za ťuťmákov. Chýrna je aj jej politika stiahnutých nohavičiek.

A táto jednoduchá teta o mne povedala, že mňa voliť nebude, lebo som "blázon". Ale že Kotleba je fajn, toho zváži. A nakoniec ani toho nevolila. Ach, zmätená Janka.

Ja len, že toto sú mozgové trusty Matovičovej koalície. Janka "ukážem ti šušu" Cigániková. Gratulujem.

KEĎ NEVIEŠ, ČO SLOVENSKO OHROZUJE VIAC - KORONAVÍRUS ČI VLÁDA?

Na záver toho celého sa ďalší poslanec SaS Baránik údajne nakazil koronavírusom a nová koalícia kvôli lex Veľký brat ohrozuje stovky ľudí v parlamente, ktorí s infikovaným Baránikom prišli do kontaktu.

Šialené.

Nikto doteraz neurobil pre koronavírus na Slovensku toľko, čo táto vláda. V tom robia maximum. V jeho šírení.

Matovičov gang nebojuje s pandémiou - oni bojujú s ľuďmi.

Zdroj: topky.sk / Facebook Ľuboš Blaha / InfoVojna

Články súvisiace s tematikou:


Program rádia

  • Bez programu

Zaujímavosti