VIDEO: Nesúhlasím - Raper Puerto a jeho pesnička o korona-hystérii a vymývaní mozgov

17.11.2020 | 13:21 Slovenský raper Puerto vo svojej hudobnej novinke ostro kritizuje súčasnú politickú a spoločenskú situáciu spojenú s vládnymi korona-opatreniami a mediálnou manipuláciou

Súčasná koronakríza a všetky aspekty, ktoré ovplyvňuje, už zasiahla azda každého človeka v našej krajine. O aktuálnej situácii už vzniká čoraz viac hudobných diel, ku ktorým sa pridal aj Puerto.

Puerto bol známy tým, že si vždy povedal svoj názor, čo ho v minulosti dostalo do konfliktu napríklad aj s Refresherom. V poslednej dobe sme tohto interpreta vnímali skôr z inej hudobnej stránky, od rapu odbočil do iného žánru, v ktorom sa našiel. Ťažké myšlienky ho však do rapu opäť vrátili.

Na ako dlho, je momentálne jedno. Puerto vo svojej novej skladbe Nesúhlasím jasne vyjadruje postoj k aktuálnej politickej, ale aj spoločenskej situácii. Neistota, obavy či dokonca hnev, to sú v poslednej dobe pocity, ktoré prežíva veľká časť nášho obyvateľstva a mnohí sa našli aj v tejto hudobnej novinke, o čom svedčia aj komentáre.

Zdroj: generaciarapu.sk

Pesničky súvisiace s tematikou:


Program rádia

  • Bez programu

Zaujímavosti