VIDEO: MUDr. Igor Bukovský podáva trestné oznámenie na OĽaNO. Matovičovo hnutie podľa neho bezradne šíri nenávisť a klamstvá

11.01.2021 | 14:11
Dr. Bukovský zároveň poukazuje na verejné zastrašovanie každého ďalšieho človeka, ktorý by sa usiloval prinášať lepšie riešenie ako je súčasný chaos a spoločenské napätie pod taktovkou terajšieho premiéra a hnutia OĽANO.

V piatok 8. januára 2021 zverejnilo Ministerstvo zdravotníctva SR na svojej stránke podvodné, nenávistné a manipulatívne video, v ktorom je hrubo prekročená hranica zákon a právo na ochranu osobnosti.

Verejne som už oznámil, že voči MZ podniknem právne kroky na obhajobu svojich osobnostných práv.

Ponúkol som však opakovane aj spoluprácu na potlačení najvýznamnejších rizikových faktorov, ktoré súvisia s ťažkým priebehom infekcie a úmrtí naň – teda obezity, hypertenzie, ischemickej choroby srdca, cukrovky a chronického zápalu.

Hnutie OĽANO dnes, 10. januára 2021 na svojom oficiálnom FCB profile predmetné video MZ zdieľalo a pripojilo k tomu vlastný text plný klamstva, nenávisti a nehorázneho verejného osočovania, ktorým nielen hrubo manipuluje verejnú mienku, ale ktorý je ďalším prejavom necivilizovaného zneužívania politickej moci voči súkromnej osobe.

Súčasne je to verejné zastrašovanie každého ďalšieho človeka, ktorý by sa usiloval prinášať lepšie riešenie ako je súčasný chaos a spoločenské napätie pod taktovkou terajšieho predsedu vlády a hnutia OĽANO.

Tento škandálny verejný útok hnutia OĽANO na moju osobu je takým otvoreným porušením zákona a noriem civilizovanej spoločnosti, že podľa môjho názoru ho mohli zodpovedné osoby spáchať iba z týchto dvoch dôvodov:

1. Buď sú si istí svojou beztrestnosťou a porušovanie zákona používajú ako nástroj na odpútanie pozornosti od svojej neschopnosti, chaosu, ktorý spôsopujú a škôd, ktoré napáchali.

2. Alebo sú v dôsledku zlyhania pri riešení situácie, spoločenského napätia a prepadu svojich volebných preferencií takí zúfalí a dešperátni, že porušovanie zákona a vyvolávanie nenávisti v spoločnosti už považujú za normálne správanie alebo je to pre nich pokus o zakrývanie svojej neschopnosti riešiť situáciu v krajine.

Jedno aj druhé je nanajvýš nebezpečný signál pre náš štát, štát uprostred Európy.

Podniknem aj voči hnutiu OĽANO všetky právne kroky, aby som ako súkromná osoba, očistil svoje meno od otvorených klamstiev, osočovania a zásahu do mojich osobnostných práv, ktorých sa v predmetnom statuse dopustili.

A každému, kto teraz šíri a podporuje klamstvá a nenávisť voči mne, Dr. Igorovi Bukovskému, odkazujem, aby si pripomenul najčastejšie opakovanú poslednú vetu obetí Francúzskej revolúcie: Ja som bol ale na Vašej strane!!

Svojím súhlasom a podporou klamstva a nenávisti k nevinným ľuďom prispievate ku vzniku režimu, ktorý nakoniec nepozná zmilovanie s nikým. A nebude ho mať ani s Vami. Nezabudnite na to.

Zdroj: Dr. Igor Bukovský – AKV


Program rádia
Zmena programu je vyhradená.

  • Bez programu

Zaujímavosti