VIDEO: Ľudia na Orave kričali na tím mobilných vakcinátorov: „Ste služobníci diabla a zabíjate ľudí!“

22.09.2021 | 13:55
16
Súčasné bezprecedentné a arogantné správanie sa Hegerovej vlády vyvoláva v spoločnosti nebývalé napätie. Slováci stále častejšie protestujú proti segregácii neočkovaných a súčasným vládnym korona-opatreniam, ako aj proti vakcinačnej propagande zo strany médií.

Pred niekoľkými dňami zažili zdravotníci a dobrovoľníci na očkovaní v Podbieli obrovský šok, informuje portál Startitup. Vo vakcinačnom centre ich navštívili nahnevaní ľudia z Martina a Oravy, ktorí spochybňujú účinnosť experimentálneho roztoku, ktorí farmaceutické firmy označujú za účinný prostriedok na ochranu pred nakazením koronavírusom a označujú ho ako vakcína proti Covid-19.

Zdravotníci a dobrovoľníci sú vo videu označovaní za služobníkov diabla. Portál Startitup ľudí označuje za martinských a oravských povstalcov, ktorí prišli s cieľom vyháňania služobníkov diabla.

„Povstalci od odborníkov vyžadovali preukazy, ktoré dokazujú, že naozaj ide o zdravotníkov. Zároveň boli obvinení zo zabíjania ľudí,“ informuje Startitup.

„Ja sa idem očkovať, môžete mi, prosím vás, toto podpísať?“ povedala žena a podala zdravotníčke Vyhlásenie lekára o zodpovednosti za prípadné ochorenie súvisiaceho s podaním experimentálnej látky proti Covid-19. Advokátska kancelária Weis & Partners poskytla občanom rozhodnutým dať sa zaočkovať proti Covid-19 dokument pre svojho lekára, ktorý podpisom potvrdí vedomosť o podaní experimentálnej látky. Viac v článku TU.

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ZDYELAJ Kim NEsmazu (@zdyelaj_kim_nesmazu)

Už v úvode videa boli vyháňači požiadaní, aby opustili miestnosť, no nedali si povedať a aj ďalej kričali na lekárov. Video pôsobí neusporiadane, čo je výsledkom toho, že ľudia sa tam prekrikovali. Hoci protestujúci nemali nasadené rúška, od zdravotníkov vyžadovali, aby im ukázali ochranné obleky, píše liberálny portál Startitup.

„Koľko ich máte? Máte si ich meniť po každom pacientovi,“ hovorí žena vo videu. „Ako dlho máte to rúško? Máte ho viac ako tri hodiny?“ vyzvedal ďalší protestujúci.

Pomôcť musela polícia

„Prosím vás, aby ste ukončili toto nezákonné očkovanie,“ hovorí ten istý muž, na čo ho zdravotníčka poprosila, aby so svojou skupinkou opustil očkovaciu miestnosť. Za zmienku stojí aj expert, ktorý si pomýlil testovanie s očkovaním. 

„Dievčatá, prvá vlna bola taká, že ste mali skafandre,“ hovorí sebavedomo, no jedna zo zdravotníčok ho ihneď opravuje, že vtedy išlo o testovanie. 

Celý „protest“ je zle organizovaný a protestujúci si počas celého videa skáču do reči a prekrikujú sa. Hoci boli protestujúci v početnej presile, mladé zdravotníčky im odpovedali slušne a hovorili im dobré argumenty. Slušnosť zo strany protestujúcich však neprišla, a tak museli zakročiť policajti. 

Rôzne situácie, ktoré sa na severe krajiny odohrali, pokryl satirický liberálny kanál Ovčiansky Tribunál, ktorý pravidelne sumarizuje stretnutia odporcov očkovania proti koronavírusu aj v iných mestách. Liberálne a provládne dezinformačné portáli takýchto ľudí označujú za antivaxerov.

Najnovšie video pre výraznú miestnu rozptýlenosť týchto ľudí rozdelili na tri časti (akcie).

Video zachytáva aj skupinu odporcov vakcín, ktorá narušila minulotýždňové očkovanie v obci Podbiel na Orave. Napätie sa stupňovalo, až kým do haly, kde sa očkovanie uskutočňovalo, neprišli policajné zložky.

Miestni protestujúci sa zamestnancov mobilných očkovacích stanovíšť pýtali, či im nevadí, že "experimentujú" s ľudskými telami a jednotlivých zaočkovaných presviedčali od samotnej vakcíny. Tým, ktorí sa zaočkovať nechali niektorí sarkasticky popriali "veľa zdravia".

Ľudia sa začali navážať aj do policajtov, ktorým kládli také isté otázky, ako aj zdravotníkom. V polovici videa už zdravotníkom došli nervy, a tak sa rozhodli odísť. To povstalci brali ako veľké víťazstvo. „Tak a odchod. Lebo jednoducho vedia, že sa toto porušuje, že konajú protizákonne,“ sebavedomo konštatuje pani za kamerou. 

Polícia niekoľkokrát vyzvala protestujúcich, aby si nasadili rúška, no namiesto toho, aby protestujúci príkaz poslúchli, zisťovali, kde sa nachádza ozónovač. „Zavolajte hygienu, my na tom trváme! My sa chceme zaočkovať a príde nám to nehygienické. Ja som tu a chcem sa očkovať!“ zvyšovala tón hlasu protestujúca na policajtov.

Okrem ženy sa policajtom prihovoril aj muž, ktorý sa s nimi podelil o príbeh, kedy nebol pustený do obchodu kvôli tomu, že nemal rúško. Hoci sú rúška v nákupných centrách a iných obchodných prevádzkach povinné už viac ako rok, muž bol zo správania zamestnancov veľmi pohoršený. 

"Incidenty sme postúpili polícii. Práve protestujúci nedodržali platné epidemiologické nariadenia pre daný okres, v interiéri musia mať prekryté dýchacie cesty," povedala pre Aktuality hovorkyňa župy Lucia Lašová. Niektorým odporcom očkovania napríklad prekážalo to, že úkon očkovania sa nevykonáva v sterilných priestoroch, ale že to praktizujú v mestkej hale. Viacerí si zásahy odporcov očkovania, kde sa objavovali aj policajti, zaznamenávali na mobilné telefóny.

Župa sa však bráni. "Priestory, v ktorých výjazdové očkovanie prebieha, zabezpečuje samospráva po konzultácii so zdravotníckym tímom. Samotné očkovanie vykonáva profesionálny tím - lekár, sestra, záchranár, medik, vodič," reaguje na kriitkov Lašová. Na celej situácii je pritom paradoxné to, že na mobilných očkovacích stanovištiach je zvyčajne malý, podpriemerný počet ľudí, než na aký sa výjazdoví pracovníci pripravujú. Napríklad v obci Podbiel je plná zaočkovanosť v súčasnosti na úrovni 38%.

Minister zdravotníctva Lengvarský bez hanby priznal, že očkovaciu stratégiu vlády slepo podriaďuje želaniu farmaceutických firiem

Dôkazom silného prepojenia biznisu farmaceutických gigantov s vládnymi stratégiami presadzovať agresívnu vakcinačnú kampaň je aj nedávne vyjadrenie ministra zdravotníctva SR Vladimíra Lengvarského (nominant OĽaNO), ktorý v debate denníka Pravda priznal, že vakcinačnú politickú propagandu podriaďuje direktívam a odporúčaniam zo strany farmaceutických firiem.

Brigádny generál Vladimír Lengvarský, pred tým ako sa koncom marca 2021 stal šéfom rezortu zdravotníctva, pôsobil ako riaditeľ vojenskej nemocnice v Ružomberku. Svojím vojenským prístupom a slepým plnením príkazov tak aj v civilnom prostredí naďalej aplikuje maniere, ktoré si priniesol z armády.

Viac v článku TU a TU.

Slovensko je spolu s ďalšími vládami po celom svete priamo zaangažované v globálnej iniciatíve COVAX na distribúciu a propagáciu experimentálnych tekutín vydávaných za vakcíny proti ochoreniu Covid-19. Túto celosvetovú iniciatívu riadi nadácia GAVI (Aliancia pre vakcíny) založená americkým miliardárom a vakcinátorom Billom Gatesom, Koalícia pre inovácie v oblasti pripravenosti na epidémie (CEPI) a Svetová zdravotnícka organizácia (WHO).

Vlády po celom svete za aktívnej spolupráce so štátnymi a korporátnymi médiami sa priamo podieľajú na biznise farmaceutických firiem a agresívnej propagácii tzv. vakcín proti koronavírusu.

Ľudia po celom svete v tejto súvislosti protestujú proti svojim vládam a ich obmedzujúcim korona-opatreniam. Vyjadrujú tiež znepokojenie nad neexistujúcou verejnou debatou o očkovaní, keď médiá a tzv. odborníci (väčšinou v konflikte záujmov z dôvodu prepojenia na farmafirmy, ktoré im poskytujú peňažné a iné výhody) namiesto objektívneho informovania o viacerých názoroch na vakcíny, plnia jednostranným informovaním agendu vlád a farmaceutických firiem, ktorých snahou je napriek veľkému odporu svetovej verejnosti zaočkovať celú populáciu experimentálnymi roztokmi.

Ľudia majú plné zuby zločincov sediacich vo vláde a protestujú proti súčasnému režimu

Súčasné bezprecedentné a arogantné správanie sa Hegerovej vlády vyvoláva v spoločnosti nebývalé napätie. Slováci stále častejšie protestujú proti segregácii neočkovaných a súčasným vládnym korona-opatreniam, ako aj proti vakcinačnej propagande zo strany médií.

Ľudia sú znepokojení aj v súvislosti s neexistujúcou verejnou debatou o očkovaní, keď médiá a tzv. odborníci namiesto objektívneho informovania o viacerých názoroch na vakcíny, plnia jednostranným informovaním agendu farmaceutických firiem a vlády, ktorých snahou je napriek veľkému odporu slovenskej verejnosti zaočkovať celú populáciu experimentálnymi vakcínami.

Hegerova garnitúra po protiústavných a segregačných opatreniach na hraniciach prostredníctvom svojich koaličných poslancov schválila koncom júla Lengvarského novelu zákona, ktorá umožňuje segregáciu neočkovaných. Prostredníctom novej legislatívy umožňuje súčasný režim Mikasovmu Úradu verejného zdravotníctva SR prihliadať pri tvorbe nových protipandemických opatrení na digitálny COVID preukaz.

Taktiež množstvo policajtov ako ochrancovia zákona a poriadku v šokujúcej miere nepozná zákony a Ústavu Slovenskej republiky a v mene korona-nariadení sa dopúšťajú páchania trestného činu, čím vo verejnosti oslabujú dôveru občanov v právny štát. Bezpečnostné zložky neznalosťou paragrafov a základných článkov Ústavy vyvolávajú voči sebe odpor občanov, ktorý môže vyústiť do vážnych nepokojov, za ktoré budú títo príslušníci niesť svoj diel zodpovednosti.

O policajnej covid-šikane vo vlaku voči Slovenke zo strany nadpráporčíka Sádeckého sa dočítate TU.

O proteste na sviatok Dňa Ústavy Slovenskej republiky sa viac dočítate TU.

O šokujúcej streľbe policajných ťažkoodencov do vlastných spoluobčanov protestujúcich proti zločincom vo vláde sa dočítate TU.

O napadnutí starej ženy primitívom v policajnej uniforme sa dočítate TU.

O obmedzení na slobode zdravotne postihnutého človeka odmietajúceho sa podrobiť korona-šikane sa dočítate TU.

Vakcinácia a korona-opatrenia ako súčasť Plandémie

Podľa mnohých nezávislých vedcov, lekárov, novinárov, politikov, analytikov a ďalších expertov stoja za súčasnou agresívnou vakcinačnou kampaňou farmaceutické firmy a osoby z prostredia medzinárodných organizácii prepojené na globálny kriminálny Syndikát stojaceho v pozadí tejto plánovanej korona-hystérie nazývanej ako Plandémia.

Viac o problematike a súvislostiach sa dozviete v zaujímavom dokumentárnom filme TU, ktorý do značnej miery približuje a objasňuje kontext celej situácie.

Rovnako odporúčame pozrieť si aj veľmi dôležitú debatu za účasti odborníka na patentové právo Dr. Davida Martina a nemeckého právnika Dr. Reinera Fuellmicha TU. Prepis debaty TU. Témou je patentovanie prirodzene vyskytujúcej sa látky v rámci génovej sekvencie toho, čo sa neskôr stalo známe pod označením SARS-CoV-2, patent na jeho detekciu (RT-PCR), ako aj patenty na antivirálne prostriedky liečiace koronavírus. Šokujúci na tejto záležitosti je fakt, že patent na liečbu bol podaný 3 dni po tom, ako americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) podalo patent na SARS koronavírus. Patent zo dňa 28. 4. 2003, číslo 7151163, ktorý bol vydaný firme Sequoia Pharmaceuticals, má ďalší problém: bol vydaný a publikovaný pred tým, než CDC patent na koronavírus bol povolený. Takže pravdepodobnosť, že informácie mohli byť získané akýmikoľvek prostriedkami inými ako internými informáciami medzi týmito stranami, je nulová. Nie je fyzické možné patentovať vec, ktorá lieči niečo, čo predtým nebolo publikované, pretože CDC zaplatilo, aby to zostalo utajené. V tomto prípade je namieste definícia kriminálneho sprisahania, vydierania a tajnej dohody, na čo sú uvedené dôkazy. Informácie sú tak závažného charakteru, že v celom prípade ide o organizovaný zločin na základe porušenie amerického zákona proti racketeeringu a organizovanému zločinu s názvom RICO.

O dopredu plánovanej pandémii hovorí Dr. Martin aj vo videodokumente TU.

Zhrnutie problematiky súčasnej situácie si môžete vypočuť TU - v špeciálnej časti relácie na rádiu InfoVojna "Boj o planétu a mysle ľudí" pod názvom „Covid-19(84) & Plandémia v réžii globálneho kriminálneho Syndikátu a jeho poskokov“.

Pozrite si tiež rozhovor TU - s informátorkou z WHO Dr. Astrid Stuckleberger, ktorá tvrdí, že pandémia je medzinárodne organizovaný zločin proti ľuďom za podpory vlád a médií.

V tejto záležitosti právnici z celého sveta chystajú žaloby na Medzinárodný trestný súd v Haagu a avizujú procesy so zodpovednými pohlavármi, ktoré sa označujú ako Norimberské procesy 2.

Bývalá zástupkyňa Slovenska pred Európskym súdom pre ľudské práva JUDr. Marica Pirošíková koncom augusta informovala, že Medzinárodný trestný súd (ICC) v Haagu prijal v tejto záležitosti sťažnosť slovenských právnikov vo veci zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov. Podnet sa týka masového testovania a aplikovania experimentálnych vakcín proti Covid-19, čo zodpovedá porušeniu Dohovoru o zákaze biologických zbraní, ktorého je Slovensko signatárom. Viac v článku TU.

Spoločné podanie Slovákov a ďalších krajín na Medzinárodný trestný súd v Haagu vo veci zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov ohľadne testovania a aplikovania experimentálnych Covid-19 vakcín podporili preživšie obete holokaustu. Viac v článku TU.

Ak sa tieto zločiny preukážu na súdnom procese, tak tzv. vedci, epidemiológovia, infektológovia, mnohí predstavitelia medzinárodných organizácií, zdravotníckych organizácii, príslušníci polície a sudcovia konajúci v rozpore s ľudskými a občianskymi právami, ako aj politici z celého sveta (slovenských nevynímajúc) budú za svoju agresívnu segregačnú očkovaciu kampaň (v réžii farmaceutických firiem a osôb spojených s globálnou zločineckou skupinou) a za nimi navrhované a odsúhlasené tzv. epidemiologické opatrenia (zasahujúce do ľudských a občianskych práv) čeliť vážnym obvineniam zločinov proti ľudskosti, trestných činov apartheidu v súčinnosti so spolčovaním sa s organizovaným zločinom operujúcim v celosvetovom meradle.

Vakcinácia proti koronavírusu a porušenie Hippokratovej prísahy

Advokát JUDr. Peter Weis vzhľadom na množstvo vedľajších účinkov po podaní očkovacej látky proti koronavírusu pripomína lekárom ich súbor etických pravidiel, ktorým sa majú počas výkonu svojho povolania riadiť:

Všetci lekári, ktorí sa pokúsia vpraviť pacientovi látku, ktorý sa nazýva v mainstreame vakcínou proti kovidu, môžu porušiť Hippokratovu prísahu. Už dnes je pomerne známa početnosť vážnych vedľajších účinkov týchto látok vrátane smrti.

Vpravením tejto látky do tela pacienta môže preto dôjsť k porušeniu nasledovných častí prísahy:

a) Spôsob svojho života zasvätím podľa vlastných síl a svedomia úžitku chorých a budem ich ochraňovať pred každou krivdou a bezprávím.

b) Ani prosbami sa nedám prinútiť na podanie smrtiaceho lieku, ani sám nikdy na to nedám podnet.

c) Nijakej žene nepodám prostriedok na vyhnanie plodu.

Prísahu a zodpovednosť lekára nemožno obmedziť žiadnym vyhlásením, žiadnym naoko informovaným súhlasom ani zmluvným vzťahom s pacientom.

Očkovacie centrá dnes z hľadiska zodpovednosti fungujú na princípe rozpustenej zodpovednosti medzi viacero naoko nezávislých článkov tak, aby sa žiaden z článkov spolupracujúcich na príprave a podaní látky nemusel cítiť priamo zodpovedný. Možná paralela by mohla byť napríklad takáto. Pri poprave čatou strelcov mal vždy jeden strelec z psychologických dôvodov založený slepý náboj. V ambulancii to však bude iné. A pôjde o deti. Právnici, pripravte sa, v hre sú licencie lekárov, ktorí sa spreneveria svojmu poslaniu a povolaniu.

Celý text prísahy:

„Prisahám pri Apolónovi, bohovi lekárstva, pri Asklépiovi, Hygiei a Panakei aj pri všetkých bohoch a bohyniach a dovolávam sa ich svedectva, že túto prísahu a tieto záväzky budem podľa svojich síl a svedomia poriadne dodržiavať:

Svojho učiteľa v tomto umení si budem rovnako ctiť ako vlastných rodičov a vďačne mu ponúknem všetko potrebné, ak si to vyžiada nutnosť. Jeho potomkov budem pokladať za vlastných bratov a keď sa budú chcieť vyučiť tomuto umeniu, vzdelám ich bez nárokov na odmenu aj akékoľvek záväzky. Svojim synom aj deťom svojho učiteľa aj žiakom, ktorí sa slávnostne zaviazali lekárskou prísahou, umožním, aby sa zúčastňovali na výučbe aj na prednáškach aj na celej vede. Nikomu však inému. Spôsob svojho života zasvätím podľa vlastných síl a svedomia úžitku chorých a budem ich ochraňovať pred každou krivdou a bezprávím. Ani prosbami sa nedám prinútiť na podanie smrtiaceho lieku, ani sám nikdy na to nedám podnet. Nijakej žene nepodám prostriedok na vyhnanie plodu.[1] Svoj život a svoje umenie vždy budem chrániť v čistote a udržím ich bez akejkoľvek viny. Sám neuskutočním rez u nijakého chorého, ktorého trápia kamene, ale odovzdám ho do rúk mužom skúseným v tomto odbore. Nech vkročím do akéhokoľvek domu, vojdem tam len s úsilím pomôcť chorým a budem sa vyhýbať každému podozreniu z bezprávia alebo hocijakého ublíženia. Zrieknem sa túžby po zmyslových pôžitkoch či so ženami či s mužmi, či so slobodnými či otrokmi. Keď pri svojej lekárskej praxi zbadám alebo vypočujem niečo, čo by malo zostať tajomstvom, o súkromnom živote ľudí všetko zamlčím a ako tajomstvo uchovám.[1]

Ak budem túto prísahu dodržiavať a poriadne spĺňať, nech sa mi dožičí žiť navždy šťastne, nech sa dožijem úcty všetkých ľudí a nech sa radujem z plodov svojho umenia. Ak ju však poruším či poškvrním, nech sa mi stane pravý opak.“

Norimberský kódex

Lekári a odborníci, ktorí nedostávajú mediálny priestor v korporátnych informačných prostriedkoch (spolupracujúcich s vládami, medzinárodnými inštitúciami a farmaceutickými koncernami na vakcinačnej propagande) v súvislosti s očkovaním hovoria o experimentálnych vakcínach, varujú pred zdravotnými rizikami a poukazujú pri tom na Norimberský kódex. Ten predstavuje súbor zásad medicínskej etiky pre experimenty na ľuďoch. Okrem iného sa v ňom píše, že „Dobrovoľný súhlas ľudskej osoby je absolútne nevyhnutný. To znamená, že dotknutá osoba musí byť právne spôsobilá dať súhlas. Musí byť v postavení, v ktorom má moc vykonávať slobodné rozhodnutia, a to bez ovplyvňovania akýmkoľvek násilím, podvodom, klamstvom/zavádzaním, hrozbami, preháňaním, či inou skrytou/záludnou podobou obmedzovania alebo donucovania.“

Norimberský kódex vznikol ako dôsledok súdu s vojnovými zločincami na norimberskom súde po skončení druhej svetovej vojny, vrátane neslávne známeho nemeckého nacistického lekára Josefa Mengeleho, príslušníka Waffen-SS a člena Hitlerovej NSDAP, ktorý počas druhej svetovej vojny bol jedným z kľúčových vedcov vykonávajúcich na väzňoch v koncentračnom tábore Osvienčim sadistické a nehumánne experimenty.

DOKUMENT: Vyhlásenie lekára o zodpovednosti za prípadné ochorenie súvisiaceho s podaním experimentálnej látky proti Covid-19

Advokátska kancelária Weis & Partners poskytla občanom rozhodnutým dať sa zaočkovať proti Covid-19 dokument pre svojho lekára, ktorý podpisom potvrdí vedomosť o podaní experimentálnej látky.

Ak by mal niekto zapnutú TV tak dlho, že by sa predsa len očkovať chcel, pre účely prípadných súdnych konaní voči lekárovi, ktorý mu „vakcínu“ podal, odporúčame nechať podpísať napríklad formulár, ktorý je uvedený v prílohe.

Jeho bezdôvodné nepodpísanie lekárom naznačuje, že ani lekár „látke“ nedôveruje a nevystaví sa riziku prípadných budúcich právnych konaní.

Formulár si môžete stiahnuť TU.

VIDEO: MUDr. Šimon Reich o zneužívání politickej moci, osobnej odvahe každého z nás a o tom, prečo plošné očkovanie detí proti covidu nemá medicínske opodstatnenie

Česká Iniciativa Vraťme děti do školy zverejnila rozhovor s českým lekárom Dr. Reichom na aktuálne témy, akými sú očkovanie detí proti Covid-19, zneužívanie politickej moci, osobnej odvahe každého z nás a mnoho ďalšieho podnetného k zamysleniu. MUDr. Šimon Reich je jedným z mála odvážnych, ktorí sa neboja verejne povedať svoj odlišný pohľad na súčasné dianie v spoločnosti.

Viac v článku a videu TU.

Zdroj: startitup.sk / topky.sk / InfoVojna


Program rádia
Zmena programu je vyhradená.

  • Bez programu

Zaujímavosti