VIDEO: ĽSNS zverejnila zábery z mítingov, na ktorých sa liberáli a asociáli vyhrážali Kotlebovcom smrťou

23.01.2020 | 21:46 Kotlebovci zverejnili zábery z mítingov v Levoči a Sobranciach. K incidentu sa vyjadril aj Milan Mazurek.

O incidente v Levoči už počul snáď každý. Médiá písali, ako prišli ticho protestovať ľudia proti Kotlebovcom. Realita však bola taká, že na čele s Andrejom Kiskom a progresívcami prišli narušiť slušný míting ĽSNS nabudení agresívni ľudia.

V médiách boli použité len zábery, ktoré by človeku naozaj nepovedali pravdu z tohto incidentu. Teraz však priniesol Milan Mazurek zábery, ktoré musia presvedčiť už každého. Toto nebol tichý protest, ale nebezpečné besnenie liberálov a ich voličov.

Milan Mazurek pri narušení predvolebného stretnutia ĽS Naše Slovensko v Levoči niekoľkokrát urgoval políciu. Jej príslušníci mu však len s úsmevom tvrdili, že sú to jeho domnienky. Mazurek to uvádza na sociálnej sieti k videu, na ktorom je okrem iného vidno, ako žiada príslušníka polície o pomoc:

„V Levoči sme v utorok 21. januára 2020 chceli zorganizovať jeden z našich štandardných mítingov s obyvateľmi mesta. Už od začiatku však na miesto začali prichádzať po desiatkách nebezpeční osadníci, plní nenávisti a agresie. Z reproduktorov púšťali nahlas hudbu a vykrikovali hanlivé slová ešte dlho pred samotným začiatkom mítingu.

Opakovane som telefonoval na políciu, aby na miesto poslali hliadku, keďže ako organizátori zhromaždenia nemáme iné právo, iba požiadať o vykázanie narušiteľov políciu. Po tom, čo štátni policajti prišli a strávil som s nimi niekoľko minút rozhovorov v budove mestskej polície, mi bolo hneď jasné, že sa niečo z ich strany chystá.

Po tom, čo na mieste boli už stovky agresívnych asociálov, ktorí narúšali stretnutie všetkými možnými spôsobmi, vrátane množstva vyhrážok zabitím, ktoré som si musel vypočuť, som opäť šiel za vedením poriadkovej polície, tentokrát však aj s kamerou a žiadal ich, aby tých ľudí vykázali a zabezpečili pokojný priebeh zhromaždenia, pretože napätie narastá každou sekundou.

Policajti mi s úsmevom tvrdili, že sú to len moje domnienky a ľudia, ktorí očividne prišli rozbiť naše zhromaždenie na to vlastne majú právo a polícia vraj zakročí, až keď k niečomu dôjde! Teda odmietajú na miesto poslať policajtov v rámci prevencie a zabezpečenia pokojného priebehu akcie, ale zasiahnu až keď bude niekto zranený alebo dobitý!

Okamžite mi bolo jasné, že polícia má záujem na tom, aby na mieste došlo k šarvátke a noviny tak mohli byť plné titulkov o "bitke" či "násilí" na mítingu Kotlebovcov... Bolo im jedno, že ohrozujú desiatky ľudí a obyvateľov Levoče... Pre naplnenie politických cieľov vedenia polície neváhali pokojne obetovať bezpečnosť prítomných bez najmenšieho zaváhania a s úsmevom na tvári.

Po tom, čo na miesto dorazil Kiska s ďalšími zlodejmi a liberálmi a celý dav osadníkov rozvášnil do nepríčetnosti sme museli urobiť všetko preto, aby na mieste nedošlo ku konfliktom a nikto nebol zranený. Do toho mi jeden z policajtov, ktorý stál z boku za budovou a zrejme s nami sympatizoval, povedal že v dave spoznal mnoho "známych firiem", ktorí robia stále problémy a chodia ozbrojení, pričom keď míting začne, tak sú pripravení sa na nás s celým davom rozbehnúť.

Postavil som sa teda na tribúnu a oznámil, že zhromaždenie z dôvodu bezpečnosti rušíme, keďže nechceme aby sa niekomu niečo prihodilo. Hneď ako som začal hovoriť sa stovky osadníkov vyrútili ako zmyslov zbavení priamo oproti mne a naši členovia museli vlastnými telami vytvoriť hrádzu, aby sa tento primitívny dav zastavil.

Takto si drahí priatelia predstavuje Kiska, Hlina a Truban demokraciu. Nazvážajú hordy primitívov, ktorí ani nevedia prečo sú tam a rozvášnia dav k fanatickej nenávisti. Policajti namiesto prevencie podporujú kriminalitu a liberáli rozbijú legálne fungujúcej parlamentnej strane míting aj za cenu, že davy osadníkov niekoho dobijú alebo zabijú.

Nemali sme inú možnosť, ako míting ukončiť. Nechceme ľudí vystaviť nebezpečenstvu a presne to by sa stalo, keby som v prejave pokračoval.

Z Levoče však musí byť všetkým jasné, že:

- Kiska, Truban a Hlina sú predsedovia fašistických strán, ktoré oslavujú násilie a ničia demokraciu,

- Polícia je politickým nástrojom, ktorý sa nehanbí obetovať bezpečnosť Slovákov pre dosiahnutie politického cieľa,“ uvádza Mazurek na sociálnej sieti Facebook.

Veď načo ďalšie slová? Pozrite si toto video a urobte si názor sami:

Liberáli na mítingu ĽSNS kričali: „Zabime ich! Teraz máte po pi*i!“


Kotlebovci prinášajú ďalšie zábery z ich mítingu v Sobranciach, ktorý prišli narušiť členovia PS/Spolu spolu s Rómami. Ľudia, ktorí sa prišli pozrieť na kotlebovcov sa naozaj museli báť o život!

To, čo prichystali liberáli z Progresívneho Slovenska je naozaj ďaleko cez hranicu. Na ich proteste v Sobranciach proti ĽSNS to už zašlo až tak ďaleko, že demonštranti progresívcov sa vyhrážali smrťou.

„Zabime ich! Teraz už máte po piči!“ a podobné slová kričali z davu progresívcov na účastníkov mítingu ĽSNS.

Pozrite si krátky zostrih toho najlepšieho čo včera opäť predviedli liberáli na čele s Irenou B. a navozenými osadníkmi, ktorých správanie a nenávisť je zahranicou všetkých medzí zdravého rozumu.

Takto si liberáli predstavujú harmonické spolužitie, lásku, demokraciu a ľudské práva... Vyhrážky zabitím sú očividne ich bežnou pracovnou metódou.

K incidentu sa vyjadril aj Milan Mazurek:

„Aj napriek tomu, že som o 16:08, teda takmer hodinu pred mítingom zavolal na políciu a požiadal ich o vyslanie hliadky, ktorý by zabezpečila verejný poriadok, tak hliadka prišla až v čase 16:26.

Po tom, ako však prišla sa udialo niečo neuveriteľné! Vystúpili z auta 4 policajti, pozreli sa na dav osadníkov, skonštatovali že všetko je v poriadku, nasadli do auta a odišli preč! Počas celej doby mítingu neboli prítomní a nijak nezasiahli! Nechali tomu cirkusu úplne voľný priebeh!

Povedzte mi, načo máme vlastne v štáte políciu, keď rozdeľujú ľudí, ktorých budú chrániť podľa politickej objednávky? Raz sa k týmto veciam vrátime a vyšetríme, na koho rozkaz polícia odmietla zakročiť pri mítingoch našej strany a nechala hordy osadníkov porušovať zákony. Potom ale dotyčným pánom neobstojí výhovorka, že si len plnili rozkazy… Protizákonné rozkazy plniť nesmú!

Celý míting a jeho bezpečnosť sme si zabezpečili vlastnými členmi, s ktorými sme pred kultúrnym domom vytvorili živú reťaz a nebezpečných osadníkov nepustili k schodom. Do budúcnosti príjmeme ešte tvrdšie opatrenia.“

Zdroj: magazin1.sk (1), (2) / prehladsprav.sk (1), (2)

Článok súvisiaci s tematikou:


Zaujímavosti