VIDEO: Kotleba vyzýva ľudí nespokojných s vládou a covid-apartheidom prísť dnes pred parlament s kečupom a horčicou na vládnych poslancov!

23.07.2021 | 09:13
8
Mimoriadna parlamentná schôdza sa začína 23.7.2021 o 10:00.

Parlament bude dnes 23. júla hlasovať o vládnej novele zákona o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia. Ide o rôzne protipandemické opatrenia či digitálne covid preukazy, z ktorých vieme, či je osoba očkovaná a má voľnejší vstup do reštaurácii či podnikov.

Mimoriadna schôdza sa začína 23.7.2021 o 10:00 a šéf ĽSNS Marian Kotleba vyzýva ľudí, aby prišli od 09:00 pred parlament aj s kečupom, horčicou či chrenom a privítali vládnych poslancov. Kotleba tvrdí, že tento zákon rozdelí Slovákov na privilegovanú vrstvu a tých ostatných. V privilegovanej vrstve budú podľa Kotlebu zaočkovaní ľudia, ktorí sa však budú musieť neustále dookola očkovať, aby v nej mohli ostať.

„…a kto môžete, príďte o 09:00 pred parlament s kečupom, s horčicou, s chrenom, s čím chcete a príďte koaličným poslancom veľmi jasne povedať a vyjadriť svoj názor na to, čo si myslíte o ich práci, čo si myslíte o pripravovanom zákone, ktorý nás má všetkých začať na základe tejto covid rozprávky úplne rozdeľovať a šikanovať.“

Zdroj: magazin1.sk


Zaujímavosti