VIDEO: Jarčuška sa za hudobného sprievodu Kandráčovcov zabával na infektologickej konferencii v červenom okrese bez respirátora

24.10.2021 | 13:55
33
Za účasti Prof. MUDr. Pavla Jarčuška, PhD., sa v Nitre dňa 14.-16. októbra uskutočnila 14. celoslovenská infektologická konferencia.

14.-16. októbra sa uskutočnila v Nitre, v hoteli Mikado, 14. celoslovenská infektologická konferencia na tému: „Naše skúsenosti s manažmentom COVID-19 a budúcnosť infektológie“, pod záštitou prezidenta Slovenskej spoločnosti infektológov (SSI) – profesora MUDr. Pavla Jarčušku, PhD. Ako vidieť na videu, po absolvovaní odborných prednášok sa profesor Jarčuška do sýtosti s kolegami zabával.

Program konferencie: 14. – 16.10. 2021 Nitra – pozvánka & program.

Šéf ĽSNS Marian Kotleba zverejnil na sociálnej sieti video tancujúceho Pavla Jarčušku, nahrané 15. októbra v Mikade Nitra. V okrese Nitra bol v tom čase covid automat v červenej farbe a v interiéroch boli povinné respirátory.

„Pred malou chvíľou mi prišlo toto video. Vraj nikto nebude mať odvahu ho zverejniť. Má ísť o člena pandemickej komisie na zábave v hoteli Mikado v Nitre. Táto sa mala uskutočniť 15. októbra, kedy bol podľa tzv. Covid automatu okres Nitra červený. To znamená, v interiéri bolo povinné nosiť respirátor. S celým Covid automatom a ich vymyslenými pravidlami si z nás robia dobrý deň!“ priblížil Kotleba.

Zdroj: zemavek.sk / YouTube


Program rádia
Zmena programu je vyhradená.

  • Bez programu

Zaujímavosti