VIDEO: Desaťtisíce odporcov povinnej vakcinácie obmedzujúcich fašistických korona-opatrení protestovalo vo Viedni. „Tak to v roku 1938 začalo“ alebo „Schallenberg = Mengele“, hlásali demonštranti

21.11.2021 | 07:36
10
Rakúsko v piatok (19. 11.) rozhodlo o celoštátnom lockdowne, ktorý sa začne v pondelok (22. 11.), a navyše nariadilo povinné očkovanie proti covidu pre všetkých obyvateľov.

V centre Viedne v sobotu (20. 11.) ľudia protestovali proti pandemickým opatreniam v rámci demonštrácie, ktorú zvolala opozičná pravicová Slobodná strana Rakúska (FPÖ).

Len dva dni pred začiatkom celoštátneho lockdownu sa zatiaľ na námestí Hrdinov blízko Hofburgu zišlo bezmála 40 000 ľudí, informovala agentúra APA. Atmosféra bola podľa rakúskych médií vyostrená a došlo aj na potýčky s políciou. Najmenej desať ľudí zatkli.

Úrady pôvodne počítali s tým, že sa do protestu zapojí asi 15 000 ľudí. Podľa usporiadateľov do centra metropoly dorazilo až 100 000 ľudí, policajné odhady hovoria o 38 000 protestujúcich. Na bezpečnosť dohliada 1 300 strážcov zákona.

Okolie Hofburgu a časť okružnej triedy (Ringstrasse) až k budove opery boli uzavreté. Na miesto prúdili už od dopoludnia davy ľudí, ktorí o sebe dávali hlasno vedieť bubnami, píšťalkami a skandovaním.

Stovky demonštrantov prišli do Viedne autobusmi či vlakmi z iných spolkových krajín i zo zahraničia. Viedenská radnica obyvateľov varovala, aby sa do centra mesta radšej nevydávali.

Protest prebehol až na výnimky bez násilností. Niektorí demonštranti zapaľovali pyrotechniku a hádzali na policajtov fľaše a plechovky. Pri potýčkach policajti použili paprikový sprej, uviedla APA.

Minister vnútra Karl Nehammer povedal, že útoky na policajtov sú „úplne neprijateľné“ a poďakoval poriadkovým zložkám. „Pri náročnom zásahu sa zachovali profesionálne a dokázali zabezpečiť bezpečnosť,“ povedal. Polícia kontrolovala aj dodržiavanie protiepidemických pravidiel.

Podľa agentúry APA sa účastníci demonštrácie mobilizovali cez sociálnu sieť Telegram a polícia mala informácie, že dorazia aj pravicoví extrémisti. Do protestu sa zapojili okrem iného priaznivci novozaloženej strany skeptikov proti očkovaniu MFG (Ľudia, Sloboda, Základné práva) či xenofóbneho Identitárneho hnutia Rakúska (IBÖ).

Bezpečnostné sily sa pripravovali aj na možné útoky proti vládnym úradom, sídlam médií a nemocniciam, preto bola posilnená ich ostraha.

Na demonštráciu dorazili stovky ľudí s vlajkami a so symbolmi rakúskej orlice na oblečení. Niektorí aktivisti mali na sebe žlté hviezdy s nápisom „neočkovaný“, na plagátoch a transparentoch boli napríklad heslá „Tak to v roku 1938 začalo“ alebo „Schallenberg = Mengele“.

Používanie symbolov a asociácií spojených s nacistickým režimom minister Nehammer odsúdil. „Nie je to len nevkusné, ale bagatelizuje to aj zločiny nacistov a uráža milióny obetí ich diktatúry a ich blízkych,“ povedal.

Rakúsko v piatok (19. 11.) rozhodlo o celoštátnom lockdowne, ktorý sa začne v pondelok (22. 11.), a navyše nariadilo povinné očkovanie proti covidu pre všetkých obyvateľov. V krajine už týždeň platia prísne reštrikcie pre ľudí bez očkovania, podľa vlády to ale k spomaleniu šírenia nákazy nestačí, a preto pristúpila k tvrdším opatreniam.

V piatok Rakúsko ohlásilo rekordných takmer 16 000 nových prípadov infekcie za deň, v sobotu pribudlo 15 297 infikovaných. Na jednotkách intenzívnej starostlivosti leží 524 covidových pacientov.

Videá z protestov

 

Vakcinácia a korona-opatrenia ako súčasť Plandémie

Podľa mnohých nezávislých vedcov, lekárov, novinárov, politikov, analytikov a ďalších expertov stoja za súčasnou agresívnou vakcinačnou kampaňou farmaceutické firmy a osoby z prostredia medzinárodných organizácii prepojené na globálny kriminálny Syndikát stojaceho v pozadí tejto plánovanej korona-hystérie nazývanej ako Plandémia.

Viac o problematike a súvislostiach sa dozviete v zaujímavom dokumentárnom filme TU, ktorý do značnej miery približuje a objasňuje kontext celej situácie.

Rovnako odporúčame pozrieť si aj veľmi dôležitú debatu za účasti odborníka na patentové právo Dr. Davida Martina a nemeckého právnika Dr. Reinera Fuellmicha TU. Prepis debaty TU. Témou je patentovanie prirodzene vyskytujúcej sa látky v rámci génovej sekvencie toho, čo sa neskôr stalo známe pod označením SARS-CoV-2, patent na jeho detekciu (RT-PCR), ako aj patenty na antivirálne prostriedky liečiace koronavírus. Šokujúci na tejto záležitosti je fakt, že patent na liečbu bol podaný 3 dni po tom, ako americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) podalo patent na SARS koronavírus. Patent zo dňa 28. 4. 2003, číslo 7151163, ktorý bol vydaný firme Sequoia Pharmaceuticals, má ďalší problém: bol vydaný a publikovaný pred tým, než CDC patent na koronavírus bol povolený. Takže pravdepodobnosť, že informácie mohli byť získané akýmikoľvek prostriedkami inými ako internými informáciami medzi týmito stranami, je nulová. Nie je fyzické možné patentovať vec, ktorá lieči niečo, čo predtým nebolo publikované, pretože CDC zaplatilo, aby to zostalo utajené. V tomto prípade je namieste definícia kriminálneho sprisahania, vydierania a tajnej dohody, na čo sú uvedené dôkazy. Informácie sú tak závažného charakteru, že v celom prípade ide o organizovaný zločin na základe porušenie amerického zákona proti racketeeringu a organizovanému zločinu s názvom RICO.

O dopredu plánovanej pandémii hovorí Dr. Martin aj vo videodokumente TU.

Zhrnutie problematiky súčasnej situácie si môžete vypočuť TU - v špeciálnej časti relácie na rádiu InfoVojna "Boj o planétu a mysle ľudí" pod názvom „Covid-19(84) & Plandémia v réžii globálneho kriminálneho Syndikátu a jeho poskokov“.

Pozrite si tiež rozhovor TU - s informátorkou z WHO Dr. Astrid Stuckleberger, ktorá tvrdí, že pandémia je medzinárodne organizovaný zločin proti ľuďom za podpory vlád a médií.

V tejto záležitosti právnici z celého sveta chystajú žaloby na Medzinárodný trestný súd v Haagu a avizujú procesy so zodpovednými pohlavármi, ktoré sa označujú ako Norimberské procesy 2.

Bývalá zástupkyňa Slovenska pred Európskym súdom pre ľudské práva JUDr. Marica Pirošíková koncom augusta informovala, že Medzinárodný trestný súd (ICC) v Haagu prijal v tejto záležitosti sťažnosť slovenských právnikov vo veci zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov. Podnet sa týka masového testovania a aplikovania experimentálnych vakcín proti Covid-19, čo zodpovedá porušeniu Dohovoru o zákaze biologických zbraní, ktorého je Slovensko signatárom. Viac v článku TU.

Spoločné podanie Slovákov a ďalších krajín na Medzinárodný trestný súd v Haagu vo veci zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov ohľadne testovania a aplikovania experimentálnych Covid-19 vakcín podporili preživšie obete holokaustu. Viac v článku TU.

Petíciu na podporu urýchleného rozhodnutia Medzinárodného trestného súdu v Haagu vo veci zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov ohľadne testovania a aplikovania experimentálnych Covid-19 vakcín môžete podpísať TU.

Ochotu pridať sa k podaniu prejavuje stále viac krajín. K žalobe sa 29. septembra pridali aj dve české senátorky. Viac v článku TU.

Zástupcovia tých, čo prežili holokaust doručili list Európskej liekovej agentúre o výzve okamžite zastaviť pichanie covid injekcií ľuďom. Viac v článku TU.

VIDEO: Dr. Fleming o zločinoch proti ľudskosti a o podaní na súd v Haagu vo veci vakcinácie a vynucovania očkovania: „Sudcovia v nacistickom Nemecku si mysleli, že sú imúnni voči trestnému stíhaniu a že nebudú niesť zodpovednosť. Mýlili sa. Sudcovia, ktorí rozhodujú dnes, budú niesť zodpovednosť!“. Viac v článku TU.

VIDEO: Dr. Fleming – Medzinárodný trestný súd a potenciálne stíhania vo veci Covid-19 za vojnové zločiny za pomoci biologických zbraní. Viac v článku TU.

Dr. Mark Bailey a Dr. John Bevan-Smith publikovali dokument s názvom „Podvod COVID-19 a vojna proti ľudstvu”. Popisujú v ňom všetko, čo sa za týmto podvodom skrývá - vrátane jeho aktérov, PCR, virológie, modelovania a mnoho ďaľšieho. Viac v článku TU.

Ak sa tieto zločiny preukážu na súdnom procese, tak tzv. vedci, epidemiológovia, infektológovia, mnohí predstavitelia medzinárodných organizácií, zdravotníckych organizácii, príslušníci polície a sudcovia konajúci v rozpore s ľudskými a občianskymi právami, ako aj politici z celého sveta (slovenských nevynímajúc) budú za svoju agresívnu segregačnú očkovaciu kampaň (v réžii farmaceutických firiem a osôb spojených s globálnou zločineckou skupinou) a za nimi navrhované a odsúhlasené tzv. epidemiologické opatrenia (zasahujúce do ľudských a občianskych práv) čeliť vážnym obvineniam zločinov proti ľudskosti, trestných činov apartheidu v súčinnosti so spolčovaním sa s organizovaným zločinom operujúcim v celosvetovom meradle.

Zdroj: spravy.rtvs.sk / YouTube / InfoVojna


Program rádia
Zmena programu je vyhradená.

  • Bez programu

Zaujímavosti