VIDEO: „Čistá propaganda! Ide o škaredú sezónnu chrípku s mierne zvýšeným rizikom pre starších ľudí so súbežnými ochoreniami. Neriskujte svoj život a život svojho dieťaťa očkovaním!“, odkazuje kanadský lekár Roger Hodkinson

01.09.2021 | 11:35
1
Doktorská a vedecká kapacita z Kanady vo svojom videu vysvetľuje, čo COVID-19 je, a zároveň prečo by sme sa nemali nechať nahovárať na očkovanie.

Proti očkovaniu na COVID-19 experimentálnymi vakcínami sa postavili už mnohé svetové vedecké a lekárske kapacity. Žiaľ, naša vláda aj vlády iných štátov počúvajú len tých, ktorí tvrdo presadzujú očkovanie. Jedným z tých, ktorí sú zásadne proti, je aj skúsený kanadský doktor  Roger Hodkinson.

V médiách sa z každej strany valí iba očkovacia propaganda bez akejkoľvek argumentácie protistrany. Strach tých, ktorí ľudí doslova nútia dať sa zaočkovať, je z antivaxerov zrejme veľmi veľký. A to preto, lebo pravda nie je na ich strane. Doktorská a vedecká kapacita z Kanady vo svojom videu vysvetľuje, čo COVID-19 je, a zároveň prečo by sme sa nemali nechať nahovárať na očkovanie.

Nejde o nič iného iba o škaredú sezónnu chrípku s mierne zvýšeným rizikom pre starších ľudí

Doktor Roger Hodkinson, slobodymilovný patológ z Kanady. Je tiež členom American College of Pathologists a Royal College of Physicians and Surgeons of Canada. Medicínu vyštudoval na britskej univerzite v Cambridge a zastával celý rad významných funkcií. Okrem iného bol docentom na univerzite v Alberte, prezidentom Asociácie laboratórnych lekárov v Alberte, predsedom kanadskej skúšobnej komisie pre patológiu, generálnym riaditeľom veľkého komunitného laboratória a v súčasnosti je predsedom americkej biotechnoligickej spoločnosti zaoberajúcej sa sekvenovaním DNA.

„Mám pre vás niekoľko dôležitých správ vyplývajúcich z tejto bezprecedentnej hororovej šou, najhoršej v histórii medicíny,“ hovorí Hodkinson. Priznáva, že je nehorázne pobúrený touto úplne zbytočnou, grotesknou ľudskou tragédiou. „Neverte ničomu, čo vám hovoria!“ vyzýva ľudí, pretože je to podľa neho všetko od začiatku až do konca iba kopec klamstiev. „Čistá propaganda! Nejde o nič iného iba o škaredú sezónnu chrípku s mierne zvýšeným rizikom pre starších ľudí so súbežnými ochoreniami,“ tvrdí skúsený doktor a patológ.

PCR test vytvára viac než 95 percent falošne pozitívnych prípadov u úplne zdravých ľudí

Podľa Rogera Hodkinsona je tu viac než čokoľvek iné pandémia strachu! „Strach, ktorý bol zámerne vyvolaný dvomi hlavnými faktormi. Po prvé je to povestný PCR test a tiež zjavne účinné umlčiavanie akéhokoľvek proti-názoru. PCR test vytvára viac než 95 percent falošne pozitívnych prípadov u úplne zdravých ľudí. Nejedná sa o žiadne prípady. Klamú vám!“ hovorí doktor.

„Druhým zdrojom je brutálne zamlčovanie pravdy z troch zdrojov, na ktoré by ste sa normálne spoľahli, aby ste si mohli urobiť vlastný nezávislý úsudok. Politici, médiá a lekári,“ vysvetľuje ďalej Hodkinson, podľa ktorého sa najmä lekári svojím zbabelým mlčaním rozhodli uprednostniť príjem pred etikou, ktorú by si mali lekári ctiť.

„Najskôr neškodiť a informovaný súhlas. Strach sa, naopak, stal zámienkou pre politikov a nikým nevolených byrokratov, aby presadili smiešne a úplne svojvoľné mandáty, ktoré nemajú v lekárskej literatúre žiadny konsenzus o účinnosti. Žiadny. Hovorím tu o rúškach, spoločenskom odstupe, zákazoch cestovania a zákazoch vychádzania,“ hovorí ďalej vo videu Hodkinson, podľa ktorého tieto nemohli fungovať, nefungovali a ani fungovať nebudú.

„Takže tretí môj odkaz znie úplne jednoducho. Nič nefunguje, okrem účinnej profilaxie vitamínom D a včasnej liečbe protokolom doktora McCullougha. Je to iba politika hrajúca si na medecínu, a to je veľmi nebezpečná hra,“ konštatuje doktor Hodkinson.

Nenechajte zastrašiť a nenechajte sa očkovať. Povedzte im, nech očkovanie zastavia

„Obliekli sa do vlajky a tvrdia, že oni vás môžu ochrániť pred všetkými životnými rizikami. To nie je možné! Ako patológ vám môžem s kategorickou istotou povedať, že smrť sa jednoducho stáva. Život je riskantný. Zvyknite si na to!“ odkazuje skúsený patológ. „Rovnako ako pri minulých chrípkových epidémiách a každý deň, keď šoférujete auto. Vlády sa musia zmieriť s tým, že moderná medicína je pri zvládaní šírenia respiračných vírusov úplne impotentná. Musíme sa im jednoducho prispôsobiť tak, ako sme to účinne urobili pri minulých chrípkových epidémiách. A to s pomocou veľkorysých dávok najlacnejšieho a najúčinnejšieho lieku, ktorý existuje – zdravého rozumu,“ vysvetľuje Hodkinson.

Podľa Hodkinsona Flip-Flop Fauci vytvoril COVID-19 svojím výskumom zosílením funkcie, ktorý unikol z laboratória vo Wu hane. „Nemali by ste byť nútení riskovať svoj život a život svojho dieťaťa tým, že sa necháte očkovať len preto, aby ste vyriešili problém, ktorý on vytvoril. To je vládna tyrania a neopísateľne urážlivé. Preto sa, preboha, nenechajte zastrašiť a nenechajte sa očkovať. Povedzte im, nech očkovanie zastavia!“ vyzýva ľudí na záver svojho videa doktor Roger Hodkinson.

Zdroj: hlavnydennik.sk


Program rádia
Zmena programu je vyhradená.

  • Bez programu

Zaujímavosti