VIDEO: Blaha informoval o zamietnutí trestného oznámenia na vakcinátora, segregátora a prívrženca apartheidu Schutza zo SME: „Pokiaľ tu bude vládnuť táto chobotnica, spravodlivosť bude pomaly umierať a milióny Slovákov budú beztrestne nazývať dobytkom a vyzývať k lynču, pretože sú nezaočkovaní!“

22.10.2021 | 19:45
6
Hamranovi chlapci mi zamietli trestné oznámenie na redaktora SME Petra Schutza, ktorý chcel od štátu, aby trestal ľudí odmietajúcich očkovanie takým spôsobom, že by bolesťou zavýjali.

Redaktor denníka SME Peter Schutz vyzval začiatkom júna trestať ľudí odmietajúcich očkovanie takým spôsobom, že by bolesťou zavýjali.

“Keďže zadubenosť a ignorantstvo ich robí potenciálnymi šíriteľmi covidu, čím ohrozujú nielen zdravie vlastné, ale aj ďalších, ktorí nie sú vakcinovaní z objektívnych príčin,” argumentoval redaktor denníka SME.

“Ak chceme čo najmenej covidu a život bez lockdownov, znevýhodnenie nezaočkovaných – okrem tých zo zdravotných dôvodov – je imperatív. Malo by byť až brutálne, aby bolesťou až zavýjali, pretože ich bude celá zodpovednosť a vina za prípadné ďalšie covidové lockdowny a úmrtia,” škokoval Schutz vo svojom komentári.

Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha sa v reakcii na šovinistické vyjadrenie redaktora denníka SME rozhodol podať trestné oznámenie.

„Podávam trestné oznámenie na denník SME. Vyzývať k systematickej diskriminácii je trestný čin podnecovania, pán redaktor Peter Schutz. Chceli ste trestať ľudí za ich slobodný názor na očkovanie, až by bolesťou zavýjali. Pripravil som vám expresnú karmu. Zavýjať budete vy,“ oznámil v júni vo svojom videoblogu Blaha.

Po viac ako štyroch mesiacoch dostal Blaha uznesenie vyšetrovateľa, ktorý jeho trestné oznámenie na redaktora denníka SME zamietol.

„Dostal som ďalší list od polície... Neuveríte, čo Hamranovi "naši chlapci" vymysleli tentoraz... Ja sa len pýtam - budete stíhať prezidentku Čaputovú?“ pýta sa poslanec Ľuboš Blaha (Smer-SD).

Viac vo videu:

Zdroj: YouTube / InfoVojna


Zaujímavosti