VIDEO: Beatrix von Storchová z AfD o multikultúrnom obohatení migrantmi na nemeckých kúpaliskách

12.07.2019 | 12:52 Poslankyňa nemeckého Spolkového snemu za antiimigračnú Alternatívu pre Nemecko sa vyjadruje k vlne násilia zo strany migrantov, ktorí na kúpaliskách v Nemecku terorizujú domáce obyvateľstvo.

V niekoľkých nemeckých mestách v uplynulých týždňoch skupiny migrantov terorizovali hostí a zamestnancov letných kúpalísk. Najhoršia bola situácia v spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko s hlavným mestom Düsseldorf, ktorá je známa vysokým počtom usadených migrantov.

V sobotu 29. júna vypukol chaos vo vonkajšom bazéne na kúpalisku v Düsseldorfe. Niektorí hostia sa cítili ohrození skupinou, ktorá býva v nemeckých médiách pomenovaná ako „mládež“. Najskôr robili len hluk, potom začali skákať cez uteráky a deky, na ktorých ležali návštevníci kúpaliska. Rozhnevaný otec sa snažil dohovoriť skupinke mládežníkov, aby s tým okamžite prestala, čo však u nich vyvolalo ešte väčší ošiaľ a agresiu.

Poslankyňa nemeckého Spolkového snemu za antiimigračnú Alternatívu pre Nemecko sa vyjadruje k vlne násilia zo strany migrantov, ktorí na kúpaliskách v Nemecku terorizujú domáce obyvateľstvo:

Skupina migrantov obkolesila celú rodinu. Podľa polície to bolo až 400 osôb. Personál kúpaliska musel následne zavolať políciu. Keď polícia dorazila, skupina mladých migrantov bola tak agresívna, že polícia musela privolať ďalšie posily. Agresívni mládežníci hádzali na policajtov krabice s fľašami, policajti boli nútení voči nim použiť obranné korenené spreje.

Keď sa polícii podarilo vyhnať gang z kúpaliska, „mládež“ ďalej pokračovala do centra Düsseldorfu, kde opäť vyvolali násilnosti.

Zdroj: InfoVojna


Zaujímavosti