Pamätáte milí moji Slováci, keď vám vraveli, dáte sa prvý krát testovať, potom vás budú chcieť očkovať? Vidíte, všetky tie hoaxy sa stali pravdou

10.02.2021 | 21:05
12
Bývalá banková ombudsmanka, exreportérka TV Matkíza a exposlankyňa Národnej rady SR Eva Černá pripomína slovenskej verejnosti, ako sa tzv. konšpirácie stali tvrdou realitou.

Keď dostávam otázku prečo si to všetko nechajú naši ľudia robiť... všetku tu manipuláciu, vydieranie, nútenie, vzdávanie sa vlastných práv, oberanie o slobodu, ktorú dostali priamo od Stvoriteľa, odpovedám, lebo by si nikdy nevedeli predstaviť že by ich niekto takto klamal.

Lieky na vírus tu boli od úplného začiatku, avšak všetky príspevky lekárov zo zahraničia, ktorí o nich hovorili, boli mazané. Veď to viete všetci.

Nechceli aby sme sa k ním dostali a to takmer na celom svete.

Porušovali ste a porušujete práva občanov ktorí vás platia.

Znásilnili ste ich DUŠE, aj ich MYSLE., pretože ich nútite konať proti svojej vôli.

Ako sa s tým pocitom žije?

Tie lieky, tu mohli byť dávno, vtedy keď ste sa starali tak dôsledne o mazanie príspevkov.

Povedzte, keď ste to takto vedeli ako my, aký je to pocit? Zobudiť sa každé ráno a niekde v podvedomí vylieza otázka... nie sú to už zločiny proti ľudskosti?

....počúvam ako si ľudia sťažujú čo im to robíte, čím viac ste začali testovať tým viac vám ľudia chorejú, však? No a o čom to vypovedá? PRESTAŇTE testovať a zmeňte tému. Stačilo.

Dnes mi volala pani že v práci ju nútia do očkovania inak je možné že tu prácu stratí. A toto už robia ti iniciatívny. Čo tak sa postaviť za seba a svojich zamestatnancov?

Pamätáte milí moji Slováci, keď vám vraveli, dáte sa prvý krát testovať, potom vás budú chcieť očkovať atď. ..?

Vidíte, všetky tie hoaxy sa stali pravdou.

Aký zmysel má očkovanie keď, sú konečne lieky?

Aký zmysel má očkovanie keď vírus ktorý tu bol, mal iné vlastnosti ako ten pred tým, keď začali vakcíny robiť?

Dajte si ti ktorí chcete toľko vakcín koľko si myslíte že vám pomôže. Je to vaše rozhodnutie a teda je slobodné.

No rešpektujte slobodnú vôľu ostatných. I sám Stvoriteľ ju rešpektuje a žiadny politik nemá právo sa vyvyšovať nad Boha.

Zdroj: Facebook Eva Černá


Program rádia
Zmena programu je vyhradená.

  • Bez programu

Zaujímavosti