Ľudia sa búria a obviňujú šialenca Lengvarského z vykonávania experimentov na malých deťoch povolením očkovať ich experimentálnym roztokom proti Covid-19

14.09.2021 | 08:00
16
Zarážajúce, ba doslova šialené na tom celom je, že očkovanie vakcínou proti ochoreniu COVID-19 od spoločnosti Pfizer pre deti mladšie ako 12 rokov zatiaľ nepovolila ani Európska lieková agentúra (EMA).

Slovenská vláda a jej vedeckí a lekárski „odborníci“ sú akoby nepoučiteľní. To si vari nikto z nich nepamätá, ako sme boli prví na svete v celoplošnom testovaní? A jeho následkom boli tisícky nakazených a neskôr zomierajúcich ľudí v nemocniciach? A opäť sme prví. V očkovaní detí od 5 do 11 rokov.

Očkovať deti podľa zahraničných médií, lebo tie naše o tom zaryto mlčia, ešte nedostala od výrobcov žiadna krajina. A prečo by aj, keď v každej sú pediatri proti tomu, aby sa malé deti proti COVID-19 očkovali. Na Slovensku sme teda prví. Sme pokusné králiky, myši, morčatá či potkani. Čo z toho bude vaše dieťa? Vyberte si, no ani jedno nevyzerá dobre.

Šialené, malé slovenské deti budú slúžiť ako pokusné pri vakcínach na COVID-19

Keďže vakcíny sú stále iba experimentálne a nikto za vedľajšie účinky či smrť nenesie zodpovednosť, prečo chcú ďalší experiment s nimi skúšať na deťoch? A dokonca našich? Svet bude čakať, ako to dopadne. A my sa budeme triasť, či to naše deti prežijú bez vážnych alebo trvalých následkov. Alebo či to vôbec prežijú? Toto má byť ten boj s koronavírusom? Na živých deťoch?

Od 9. septembra bude umožnené očkovanie detí od päť rokov. Vykonané bude na základe žiadosti rodiča a musí byť schválené pediatrom alebo iným odborným lekárom. Mladšie deti budú očkovať pediatri. 


Deti dostanú „iba“ tretinovú dávku vakcíny, to znamená, že deti nedostanú 0,3 mililitre roztoku, ale len 0,1 mililitre dávky vakcíny. Vládna vakcinačná propaganda uvádza, že očkovanie detí je spustené po odbornej debate, na ktorú vraj vyvíjali tlak rodičia detí ako aj odborná obec.


„Táto požiadavka bola vznesená aj z radov odborníkov, pediatrov a iných lekárov, ktorí sa venujú očkovaniu a ochrane detí. Má prispieť k tomu, aby sme ochránili, hlavne citlivé, skupiny detí, ktoré by mohli mať ako neočkovaní pri styku s COVID-19 nejaké problémy,“ vysvetlil minister.

Chce šéf OĽaNO Igor Matovič pre nízky počet zaočkovaných vymeniť. Lengvarskému teda zrejme nezostáva nič iné, len ísť v šľapajach šialeného expremiéra a ministra financií. A pokúsiť sa spraviť rovnaký krok ako on – byť v niečom prvý na svete. Áno, je pravda, že Matovičovi sa to podarilo. Doplatili však na to životmi tisícky Slovákov. Ako dopadnú teraz naše malé deti?

Zarážajúce, ba doslova šialené na tom celom je, že očkovanie vakcínou proti ochoreniu COVID-19 od spoločnosti Pfizer pre deti mladšie ako 12 rokov zatiaľ nepovolila ani Európska lieková agentúra (EMA). Odvolávajú sa na ňu všetci predstavitelia súčasnej vlády. A rovnako tak aj údajní experti riadiaci pandémiu! Nepovolenie potvrdil i Miroslav Lednár zo spoločnosti Pfizer, podľa ktorého terapeutická indikácia hovorí, že očkovacia látka Comirnaty je indikovaná na aktívnu imunizáciu na prevenciu ochorenia COVID-19 spôsobeného vírusom SARS-CoV-2 u osôb vo veku 12 rokov a starších. Použitie tejto očkovacej látky má byť v súlade s oficiálnymi odporúčaniami.

Aktuálne sa však ešte len realizujú štúdie a spracovávajú údaje pre rozšírenie indikácie pre nižšie vekové kategórie. Minister Lengvarský teda ohrozil naše najmenšie deti. A za to by mal byť nielen okamžite zbavený funkcie, ale možno aj vyhnaný zo Slovenska. Očkovať malé deti neodporúčajú lekári a odborníci v Nemecku, Rakúsku, Veľkej Británii či Singapure. Na tých našich „odborníkov“ ale zrejme nemajú dostatok vedomostí ani skúseností, pretože inak by takéto zverstvo už dávno povolili.

Ibaže by nechceli byť takí slávni, ako napríklad doktor Josef Mengele, prezývaný aj Anjel smrti, ktorý si všetko radšej odskúšal na ľuďoch. Ten náš Mengele, doktor generál Lengvarský a jeho pomocníci, idú skúšať vakcíny na – deťoch. No paráda, nie? Mengeleho však za jeho zločiny nikdy neodsúdili, pretože spravodlivosti dlhé desaťročia unikal. Ako dopadne slovenský Anjel smrti?

Minister Lengvarský však najnovšie odmieta, že by povolením očkovať vybrané deti nad 5 rokov robil klinické testy. V rozhovore pre rádio Expres sa vyjadril, že ide o veľmi raritné prípady detí s vážnymi diagnózami, ktorých lekári a rodičia mali o takýto krok záujem. „Rádovo ide o desiatky detí so závažným ochorením, ktorým by covid mohol zhoršiť ich zdravotný stav. Sú tam presne určené diagnózy,“ povedal.

Lengvarský pripomenul, že takýto postup nie je možný bez vyjadrenia lekára a záujmu rodičov. „Ja som sa jedného dňa nezobudil a nenapadlo mi, že budeme očkovať deti. Bolo to po vysoko odbornej diskusii s pediatrami, máme stanovisko všetkých relevantných hráčov,“ dodal minister zdravotníctva.

Minister zdravotníctva Lengvarský bez hanby priznal, že očkovaciu stratégiu vlády slepo podriaďuje želaniu farmaceutických firiem

Dôkazom silného prepojenia biznisu farmaceutických gigantov s vládnymi stratégiami presadzovať agresívnu vakcinačnú kampaň je aj nedávne vyjadrenie ministra zdravotníctva SR Vladimíra Lengvarského (nominant OĽaNO), ktorý v debate denníka Pravda priznal, že vakcinačnú politickú propagandu podriaďuje direktívam a odporúčaniam zo strany farmaceutických firiem.

Brigádny generál Vladimír Lengvarský, pred tým ako sa koncom marca 2021 stal šéfom rezortu zdravotníctva, pôsobil ako riaditeľ vojenskej nemocnice v Ružomberku. Svojím vojenským prístupom a slepým plnením príkazov tak aj v civilnom prostredí naďalej aplikuje maniere, ktoré si priniesol z armády.

Viac v článku TU a TU.

Slovensko je spolu s ďalšími vládami po celom svete priamo zaangažované v globálnej iniciatíve COVAX na distribúciu a propagáciu experimentálnych tekutín vydávaných za vakcíny proti ochoreniu Covid-19. Túto celosvetovú iniciatívu riadi nadácia GAVI (Aliancia pre vakcíny) založená americkým miliardárom a vakcinátorom Billom Gatesom, Koalícia pre inovácie v oblasti pripravenosti na epidémie (CEPI) a Svetová zdravotnícka organizácia (WHO).

Vlády po celom svete za aktívnej spolupráce so štátnymi a korporátnymi médiami sa priamo podieľajú na biznise farmaceutických firiem a agresívnej propagácii tzv. vakcín proti koronavírusu.

Ľudia po celom svete v tejto súvislosti protestujú proti svojim vládam a ich obmedzujúcim korona-opatreniam. Vyjadrujú tiež znepokojenie nad neexistujúcou verejnou debatou o očkovaní, keď médiá a tzv. odborníci (väčšinou v konflikte záujmov z dôvodu prepojenia na farmafirmy, ktoré im poskytujú peňažné a iné výhody) namiesto objektívneho informovania o viacerých názoroch na vakcíny, plnia jednostranným informovaním agendu vlád a farmaceutických firiem, ktorých snahou je napriek veľkému odporu svetovej verejnosti zaočkovať celú populáciu experimentálnymi vakcínami.

Vakcinácia a korona-opatrenia ako súčasť Plandémie

Podľa mnohých nezávislých vedcov, lekárov, novinárov, politikov, analytikov a ďalších expertov stoja za súčasnou agresívnou vakcinačnou kampaňou farmaceutické firmy a osoby z prostredia medzinárodných organizácii prepojené na globálny kriminálny Syndikát stojaceho v pozadí tejto plánovanej korona-hystérie nazývanej ako Plandémia.

Viac o problematike a súvislostiach sa dozviete v zaujímavom dokumentárnom filme TU, ktorý do značnej miery približuje a objasňuje kontext celej situácie.

Rovnako odporúčame pozrieť si aj veľmi dôležitú debatu za účasti odborníka na patentové právo Dr. Davida Martina a nemeckého právnika Dr. Reinera Fuellmicha TU. Prepis debaty TU. Témou je patentovanie prirodzene vyskytujúcej sa látky v rámci génovej sekvencie toho, čo sa neskôr stalo známe pod označením SARS-CoV-2, patent na jeho detekciu (RT-PCR), ako aj patenty na antivirálne prostriedky liečiace koronavírus. Šokujúci na tejto záležitosti je fakt, že patent na liečbu bol podaný 3 dni po tom, ako americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) podalo patent na SARS koronavírus. Patent zo dňa 28. 4. 2003, číslo 7151163, ktorý bol vydaný firme Sequoia Pharmaceuticals, má ďalší problém: bol vydaný a publikovaný pred tým, než CDC patent na koronavírus bol povolený. Takže pravdepodobnosť, že informácie mohli byť získané akýmikoľvek prostriedkami inými ako internými informáciami medzi týmito stranami, je nulová. Nie je fyzické možné patentovať vec, ktorá lieči niečo, čo predtým nebolo publikované, pretože CDC zaplatilo, aby to zostalo utajené. V tomto prípade je namieste definícia kriminálneho sprisahania, vydierania a tajnej dohody, na čo sú uvedené dôkazy. Informácie sú tak závažného charakteru, že v celom prípade ide o organizovaný zločin na základe porušenie amerického zákona proti racketeeringu a organizovanému zločinu s názvom RICO.

O dopredu plánovanej pandémii hovorí Dr. Martin aj vo videodokumente TU.

Zhrnutie problematiky súčasnej situácie si môžete vypočuť TU - v špeciálnej časti relácie na rádiu InfoVojna "Boj o planétu a mysle ľudí" pod názvom „Covid-19(84) & Plandémia v réžii globálneho kriminálneho Syndikátu a jeho poskokov“.

Pozrite si tiež rozhovor TU - s informátorkou z WHO Dr. Astrid Stuckleberger, ktorá tvrdí, že pandémia je medzinárodne organizovaný zločin proti ľuďom za podpory vlád a médií.

V tejto záležitosti právnici z celého sveta chystajú žaloby na Medzinárodný trestný súd v Haagu a avizujú procesy so zodpovednými pohlavármi, ktoré sa označujú ako Norimberské procesy 2.

Bývalá zástupkyňa Slovenska pred Európskym súdom pre ľudské práva JUDr. Marica Pirošíková koncom augusta informovala, že Medzinárodný trestný súd (ICC) v Haagu prijal v tejto záležitosti sťažnosť slovenských právnikov vo veci zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov. Podnet sa týka masového testovania a aplikovania experimentálnych vakcín proti Covid-19, čo zodpovedá porušeniu Dohovoru o zákaze biologických zbraní, ktorého je Slovensko signatárom. Viac v článku TU.

Ak sa tieto zločiny preukážu na súdnom procese, tak tzv. vedci, epidemiológovia, infektológovia, mnohí predstavitelia medzinárodných organizácií, zdravotníckych organizácii, príslušníci polície a sudcovia konajúci v rozpore s ľudskými a občianskymi právami, ako aj politici z celého sveta (slovenských nevynímajúc) budú za svoju agresívnu segregačnú očkovaciu kampaň (v réžii farmaceutických firiem a osôb spojených s globálnou zločineckou skupinou) a za nimi navrhované a odsúhlasené tzv. epidemiologické opatrenia (zasahujúce do ľudských a občianskych práv) čeliť vážnym obvineniam zločinov proti ľudskosti, trestných činov apartheidu v súčinnosti so spolčovaním sa s organizovaným zločinom operujúcim v celosvetovom meradle.

Vakcinácia proti koronavírusu a porušenie Hippokratovej prísahy

Advokát JUDr. Peter Weis vzhľadom na množstvo vedľajších účinkov po podaní očkovacej látky proti koronavírusu pripomína lekárom ich súbor etických pravidiel, ktorým sa majú počas výkonu svojho povolania riadiť:

Všetci lekári, ktorí sa pokúsia vpraviť pacientovi látku, ktorý sa nazýva v mainstreame vakcínou proti kovidu, môžu porušiť Hippokratovu prísahu. Už dnes je pomerne známa početnosť vážnych vedľajších účinkov týchto látok vrátane smrti.

Vpravením tejto látky do tela pacienta môže preto dôjsť k porušeniu nasledovných častí prísahy:

a) Spôsob svojho života zasvätím podľa vlastných síl a svedomia úžitku chorých a budem ich ochraňovať pred každou krivdou a bezprávím.

b) Ani prosbami sa nedám prinútiť na podanie smrtiaceho lieku, ani sám nikdy na to nedám podnet.

c) Nijakej žene nepodám prostriedok na vyhnanie plodu.

Prísahu a zodpovednosť lekára nemožno obmedziť žiadnym vyhlásením, žiadnym naoko informovaným súhlasom ani zmluvným vzťahom s pacientom.

Očkovacie centrá dnes z hľadiska zodpovednosti fungujú na princípe rozpustenej zodpovednosti medzi viacero naoko nezávislých článkov tak, aby sa žiaden z článkov spolupracujúcich na príprave a podaní látky nemusel cítiť priamo zodpovedný. Možná paralela by mohla byť napríklad takáto. Pri poprave čatou strelcov mal vždy jeden strelec z psychologických dôvodov založený slepý náboj. V ambulancii to však bude iné. A pôjde o deti. Právnici, pripravte sa, v hre sú licencie lekárov, ktorí sa spreneveria svojmu poslaniu a povolaniu.

Celý text prísahy:

„Prisahám pri Apolónovi, bohovi lekárstva, pri Asklépiovi, Hygiei a Panakei aj pri všetkých bohoch a bohyniach a dovolávam sa ich svedectva, že túto prísahu a tieto záväzky budem podľa svojich síl a svedomia poriadne dodržiavať:

Svojho učiteľa v tomto umení si budem rovnako ctiť ako vlastných rodičov a vďačne mu ponúknem všetko potrebné, ak si to vyžiada nutnosť. Jeho potomkov budem pokladať za vlastných bratov a keď sa budú chcieť vyučiť tomuto umeniu, vzdelám ich bez nárokov na odmenu aj akékoľvek záväzky. Svojim synom aj deťom svojho učiteľa aj žiakom, ktorí sa slávnostne zaviazali lekárskou prísahou, umožním, aby sa zúčastňovali na výučbe aj na prednáškach aj na celej vede. Nikomu však inému. Spôsob svojho života zasvätím podľa vlastných síl a svedomia úžitku chorých a budem ich ochraňovať pred každou krivdou a bezprávím. Ani prosbami sa nedám prinútiť na podanie smrtiaceho lieku, ani sám nikdy na to nedám podnet. Nijakej žene nepodám prostriedok na vyhnanie plodu.[1] Svoj život a svoje umenie vždy budem chrániť v čistote a udržím ich bez akejkoľvek viny. Sám neuskutočním rez u nijakého chorého, ktorého trápia kamene, ale odovzdám ho do rúk mužom skúseným v tomto odbore. Nech vkročím do akéhokoľvek domu, vojdem tam len s úsilím pomôcť chorým a budem sa vyhýbať každému podozreniu z bezprávia alebo hocijakého ublíženia. Zrieknem sa túžby po zmyslových pôžitkoch či so ženami či s mužmi, či so slobodnými či otrokmi. Keď pri svojej lekárskej praxi zbadám alebo vypočujem niečo, čo by malo zostať tajomstvom, o súkromnom živote ľudí všetko zamlčím a ako tajomstvo uchovám.[1]

Ak budem túto prísahu dodržiavať a poriadne spĺňať, nech sa mi dožičí žiť navždy šťastne, nech sa dožijem úcty všetkých ľudí a nech sa radujem z plodov svojho umenia. Ak ju však poruším či poškvrním, nech sa mi stane pravý opak.“

Norimberský kódex

Lekári a odborníci, ktorí nedostávajú mediálny priestor v korporátnych informačných prostriedkoch (spolupracujúcich s vládami, medzinárodnými inštitúciami a farmaceutickými koncernami na vakcinačnej propagande) v súvislosti s očkovaním hovoria o experimentálnych vakcínach, varujú pred zdravotnými rizikami a poukazujú pri tom na Norimberský kódex. Ten predstavuje súbor zásad medicínskej etiky pre experimenty na ľuďoch. Okrem iného sa v ňom píše, že „Dobrovoľný súhlas ľudskej osoby je absolútne nevyhnutný. To znamená, že dotknutá osoba musí byť právne spôsobilá dať súhlas. Musí byť v postavení, v ktorom má moc vykonávať slobodné rozhodnutia, a to bez ovplyvňovania akýmkoľvek násilím, podvodom, klamstvom/zavádzaním, hrozbami, preháňaním, či inou skrytou/záludnou podobou obmedzovania alebo donucovania.“

Norimberský kódex vznikol ako dôsledok súdu s vojnovými zločincami na norimberskom súde po skončení druhej svetovej vojny, vrátane neslávne známeho nemeckého nacistického lekára Josefa Mengeleho, príslušníka Waffen-SS a člena Hitlerovej NSDAP, ktorý počas druhej svetovej vojny bol jedným z kľúčových vedcov vykonávajúcich na väzňoch v koncentračnom tábore Osvienčim sadistické a nehumánne experimenty.

DOKUMENT: Vyhlásenie lekára o zodpovednosti za prípadné ochorenie súvisiaceho s podaním experimentálnej látky proti Covid-19

Advokátska kancelária Weis & Partners poskytla občanom rozhodnutým dať sa zaočkovať proti Covid-19 dokument pre svojho lekára, ktorý podpisom potvrdí vedomosť o podaní experimentálnej látky.

Ak by mal niekto zapnutú TV tak dlho, že by sa predsa len očkovať chcel, pre účely prípadných súdnych konaní voči lekárovi, ktorý mu „vakcínu“ podal, odporúčame nechať podpísať napríklad formulár, ktorý je uvedený v prílohe.

Jeho bezdôvodné nepodpísanie lekárom naznačuje, že ani lekár „látke“ nedôveruje a nevystaví sa riziku prípadných budúcich právnych konaní.

Formulár si môžete stiahnuť TU.

VIDEO: MUDr. Šimon Reich o zneužívání politickej moci, osobnej odvahe každého z nás a o tom, prečo plošné očkovanie detí proti covidu nemá medicínske opodstatnenie

Česká Iniciativa Vraťme děti do školy zverejnila rozhovor s českým lekárom Dr. Reichom na aktuálne témy, akými sú očkovanie detí proti Covid-19, zneužívanie politickej moci, osobnej odvahe každého z nás a mnoho ďalšieho podnetného k zamysleniu. MUDr. Šimon Reich je jedným z mála odvážnych, ktorí sa neboja verejne povedať svoj odlišný pohľad na súčasné dianie v spoločnosti.

Viac v článku a videu TU.

Zdroj: hlavnydennik.sk / InfoVojna


Zaujímavosti