Oznam: Majte prosím trpezlivosť pri načítávaní stránok. Stránky sú znova pod útokom.

Zavrieť

Kauza Čaputovej dcéry sa zapíše do dejín psychológie. Čisté psycho! Nie Taraba, ale prezidentka podhodila svoju dcéru verejnosti a spravila z nej nástroj politiky!

20.10.2021 | 09:45
  40
Ešte väčšie psycho je, že prezidentka kričí, nech nehodnotia jej maloleté dieťa. A úplne najväčšie psycho je, že tu na Slovensku hrozí energetická kríza, fabriky budú prepúšťať, chudobní ľudia rátajú každý cent - a Čaputová nepovie ani fň, píše vo svojom fejtóne poslanec Ľuboš Blaha (Smer-SD).

Kauza Čaputovej dcéry sa zapíše do dejín- nie do dejín štátu. Ale do dejín psychológie. Včerajšok bol čisté psycho. Chvíľkami som nadobúdal pocit, že Tarabov status je najväčšou tragédiou 21. storočia hneď po hladomore v Etiópii.

1. Logicky. Ak Taraba napísal, že Čaputovej dcéra je nádejná top modelka, prečo to niekto chápal ako sarkazmus? Žeby preto, lebo ako top modelka nepôsobila?

2. Ale nie, to predsa nemôžu priznať, veď práve to vyčítajú Tarabovi, že údajne povedal. Sú v pasci. Buď budú haniť "dieťa", alebo uznajú Tarabovi, že svoje slová o nádejnej modelke myslel vážne... Šach-mat.

3. Ešte väčšie psycho je, že Čaputová kričí, nech nehodnotia jej maloleté dieťa. To maloleté dieťa, ktoré pustila na mólo ako modelku, aby iní hodnotili jej krásu - lebo to je údel modeliek. Tak kto je na vine? Žeby nejaký cudzí Taraba? Alebo sama matka?

4. A úplne najväčšie psycho je, že tu na Slovensku hrozí energetická kríza, fabriky budú prepúšťať, chudobní ľudia rátajú každý cent - a Čaputová nepovie ani fň. Ešte aj kryje vládu a marí referendá.

5. Ale zahorí nepríčetným hnevom, keď si jeden opozičný poslanec dovolí zavesiť fotku jej dcéry - tú fotku, ktorá predtým s jej dovolením obletela všetky médiá na Slovensku.

Dovtedy nevadilo, že dcérka má 17, potom odrazu ide o zločin proti ľudskosti.

6. Ľuďom to fakt pripadá ako zlý vtip. Názor 600 tisíc ľudí hlava štátu odignoruje a hodí petíciu do koša... Ale názor jedného Tarabu, ktorý vlastne nič zlé nenapísal, ju rozohní natoľko, že spácha hysterický záchvat na internete.

7. Prepáčte, ale toto je cez všetky čiary. Včera Zuzana Čaputová odkryla svoju pravú tvár - a bola to tvár sebeckej a sebastrednej ženy, ktorá kašle na ťažké osudy Slovákov a vzťahovačne rieši len bulvárne pletky okolo svojej dcérky.

8. Všetci sme rodičia a všetci sme citliví na svoje deti. Ale potom, dopekla, neposielam svoje 17-ročné dieťa na mólo. A nerobím jej promo, bez ktorého by o nej nikto nehovoril.

9. Alebo toto promo urobím a zneužívam funkciu prezidentky, ale potom nekibicujem, keď náhodou niekto napíše status, ktorý môže byť pochopený ako sarkazmus. Jedno alebo druhé - vyber si!

10. Včera liberálna kaviareň ukázala, čo je zač. Jej nezáleží na rodine, naopak - tlieskali, keď deťom brali obedy zadarmo. Tlieskali, keď rodinám brali sociálne istoty.

11. Im nezáleží na maloletých, naopak - fandia vláde, ktorá má medzi sebou pedofila, ktorý údajne maloleté zneužíval. A deťom vnucujú experimentálne očkovanie, aj keď nikto nevie, aké to môže mať následky.

12. Nie, oni kašľú na rodinu. Rodina je pre nich kolektivistický prežitok - sú to liberáli, oni milujú egoistické indivíduá bez citov a empatie. O tom je ten ich americký liberalizmus - je to organizované sebectvo!

13. Im navonok záleží na rodine a deťoch iba vtedy, keď ide o ich milovanú Čaputovú. Liberálne hviezdičky sú nedotknuteľné a zvyšok národa nech trpí. O tom to je - o tých hore a o tých dole. Toto sú oni. Segregáciu majú v krvi.

14. Nie, pani Čaputová, nie je mi vás ľúto. To vy ste tomuto svoju dcéru vystavili. To vy ste z nej urobili nástroj politiky. To vy ste ju podhodili verejnosti.

15. Nezvaľujte na Tomáša Tarabu to, aká ste matka. Neskrývajte sa za liberálne médiá, ktoré už osprosteli natoľko, že sú na smiech. To vy ste zlyhali - opakovane a na plnej čiare.

Riešte problémy ľudí - od toho ste platená. Nie od toho, aby ste tu vyvreskovali po poslancoch kvôli svojej dcére. Už stačilo, pani Čaputová - preberte sa a prestaňte zneužívať svoju funkciu! Už dosť!

Zdroj: Facebook Ľuboš Blaha / InfoVojna


Program rádia
Zmena programu je vyhradená.

  • Bez programu

Tipy a rady

Zaujímavosti