Oznam: Majte prosím trpezlivosť pri načítávaní stránok. Stránky sú znova pod útokom.

Zavrieť

Harabin podal na generálnu prokuratúru trestné oznámenie na dvoch policajných grázlov po zhliadnutí šokujúceho videa ich zákroku voči zdravotne postihnutému občanovi, ktorý si neprekryl dýchacie cesty

20.10.2021 | 14:41
  26
Pobúrený exminister spravodlivosti Štefan Harabin zareagoval na šokujúci incident dua rúškového covid-gestapa v uniformách slovenskej polície.

Bývalý šéf rezortu spravodlivosti a expredseda Najvyššieho súdu ostal v šoku, keď zhliadol video na ktorom vidieť dvoch príslušníkov Policajného zboru SR, ktorí brutálne zakročili voči invalidovi za to, že sa nepodriadil podzákonným normám a v interiéri nemal prekryté dýchacie cesty. Video si môžete pozrieť v článku TU.

Štefan Harabin sa rozhodol v tejto záležitosti obrátiť priamo na Generálneho prokurátora SR Maroša Žilinku a na oboch policajtov podal trestné oznámenie:

"Vážený pán
Generálny prokurátor
Slovenskej republiky
JUDr. Maroš Žilinka

Podávam touto cestou trestné oznámenie na dvoch brutálnych grázlov v radoch prievidzskej polície minimálne za  trestné činy zneužívania právomoci verejného činiteľa, nátlaku, apartheidu a diskriminácie skupiny osôb, obmedzovania osobnej slobody a ublíženia na zdraví spáchaných na bezbrannom invalidovi.

Okrem výsluchov poškodeného a prítomného svedka na akcii, máte k dispozícii aj jeden z nespochybniteľných dôkazov, ktorým je video z celého fašistického zákroku."

Harabin zároveň pripojil aj predmetné video a odkaz na reláciu na InfoVojne, v ktorej 20. októbra 2021 reagoval na trestnú činnosť príslušníkov polície.

„Na objasnenie tejto trestnej činnosti nepotrebujete výpoveď ani jedného kajúcnika,“ dodal exminister spravodlivosti.

Celú reláciu si môžete vypočuť po kliknutí na odkaz TU.

Zdroj: Facebook Štefan Harabin / InfoVojna

Zobraziť ďalšie

Program rádia
Zmena programu je vyhradená.

  • Bez programu

Tipy a rady

Zaujímavosti