Harabin: Krčméry si zrejme i pozíciu Vakcinátora zmýlil s povolaním Inseminátora

23.06.2021 | 12:55
Bývalý šéf Najvyššieho súdu SR Štefan Harabin komentoval tlačovú konferenciu členov ústredného krízového štábu.

„Profesor“, Krčméry si zrejme i pozíciu Vakcinátora zmýlil s povolaním Inseminátora. Vakcinátor Krčméry straší ľudí ďalšou vlnou koronavírusu. Chce dať povinne očkovať aj za pomoci zaočkovaných.

Že, „Profesor“, Krčméry alias Inseminátor, je lokaj a podpindosník momentálnych držiteľov politickej moci, preukázal správaním sa ak k Mikulcovi, ako keby ho zaočkovali Vakcínou kloakolezca.

Krčméry a Mikulec mali spoločnú tlačovku 17. júna 2021 opätovne o šírení strachu vo vzťahu k s prebiehajúcim podvodom s očkovaním.

Pripájam video a hovorový prepis tesne pred otvorením tlačovky, kedy Krčméry a Mikulec nevedeli, že sú natáčaní, tak hovorili aj veci, ktoré ich usvedčujú z primitívnej manipulácie informáciami predostieranými verejnosti.

Krčméry po krízovom štábe diskrétne nedávno odvolávanému Mikulcovi:

„Modlili sme sa ružence.“ Minister vnútra reagoval: „Bolo to veľmi vyčerpávajúce“.

Minister vnútra pošepkal profesorovi Krčmérymu, aby aj pred médiami zopakoval to, čo hovoril na krízovom štábe o dovolenkách v čase šíriaceho sa indického delta variantu koronavírusu.

„To je veľmi neisté. Neisté… dovolenka. Sa to môže premeniť na horor. Dovolenka sa ozaj môže premeniť na horor pri návrate,“ odpovedal Mikulcovi známy lekár.
Vladimír Krčméry uviedol, že sa tešil z toho, ako dopadlo nedávne odvolávanie Romana Mikulca z pozície ministra vnútra.

„Tak sa teším, že všetko dobre dopadlo v parlamente… Sme sa modlili ružence.“

Mikulec na to Krčmérymu pošepkal, že mu ďakuje, a povedal že to bolo „veľmi vyčerpávajúce“.

Vladimír Krčméry dodal, že ide o nepríjemnú záležitosť. Podotkol, že on sám bol vraj 21-krát na trestnom stíhaní za „vymyslené trestné činy“. „Takže som to zažil, 21-krát za 20 rokov. Je to nepríjemné,“ zopakoval.

Krčméry sa potom zveril Mikulcovi, že nedávno skončil na polícii po tom, čo sa mu niekto vyhrážal, že ho podpáli. Krčméry Mikulcovi uviedol, že policajti, s ktorými mal skúsenosť boli „super chlapi“. „Zachránili ma,“ poďakoval ministrovi vnútra profesor Krčméry.

Zdroj: Facebook Štefan Harabin


Program rádia
Zmena programu je vyhradená.

  • Bez programu

Zaujímavosti