Francúz prenajímajúci vilu Počiatkovcom, ktorú Matovič označil ako majetok Slovenskej republiky, podal voči Slovensku žalobu

09.02.2021 | 18:40
32
Premiér Igor Matovič (OĽaNO) musel vo Francúzsku skladať účty za faux-pas a klamstvo, keď obalamutil všetkých svojich slovenských voličov.

Francúz – majiteľ vily, ktorú prenajal Počiatkovcom – vzniesol obvinenie proti Slovenskej republike, pretože  Igor Matovič pred rokom označil túto vilu za „majetok SR“.  Matovič ju dokonca sľúbil vrátiť občanom.

Prezident Macron sa vzniknutú situáciu rozhodol bez škandálov doriešiť, v rámci mimoriadnej návštevy Igora Matoviča do Francúzska.

Návštevy,  pred ktorou ho dcérka Klára musela ostrihať „ako bábiku“. Video z privítania Matoviča, a jeho reč k Macronovi, obletelo svet ako super hviezdny humor – v súčasnoti preložený takmer do všetkých jazykov.

Návšteva u prezidenta v zahraničí sa pripravuje s dostatočným predstihom. Táto návšteva nebola pripravená, ale  náhle a utajene dohodnutá, pretože Matovič musel skladať účty za faux-pas, za svoje klamstvo ktorým obalamutil všetkých svojich slovenských voličov.

Práve pre tú unáhlenú „dohodu“ o návšteve v prezidentskom sídle Francúzska sme popátrali, o čo respektíve  klamstvo v predvolebnej kampani.  Svet netuší čo sa dialo za zavretými dverami u prezidenta Macrona. Matovič si vyplakal, vymodlil si utajenie tejto veci.

Kto zaplatí súdne náklady majiteľovi vily?

Zrejme my všetci – Matovič ich musel uhradiť „pronto subito“ ihneď ako mafián nachytaný pri podvode, inak sa majiteľ vyhrážal publikovaním celej trápnej záležitosti.

Nestačí že oklamal svojich voličov. Nielen jeho voliči, ale my všetci, budeme platiť za jeho podvody.

Falošná vila?

Predseda OĽaNO Igor Matovič pred rokom v rámci predvolebnej kampane ukázal vo videu, kde momentálne býva exminister financií Ján Počiatek. Zo svojimi spolupracovníkmi označil plot Francúzskeho občana za majetok Slovenskej republiky.

Exposlanec Marček: Macron musel zahladiť medzinárodný problém, ktorý si Matovič spôsobil ešte ako opozičný politik

Bývalý poslanec Peter Marček vo svojom príspevku na Facebooku tvrdí, že Macron musel zahladiť medzinárodný problém, ktorý si Matovič spôsobil ešte ako opozičný politik. Marček naznačuje, že na oplátku za urovnanie škandálu Matovič nechá opäť robiť zo Slovákov pokusné myši pre zahraničné spoločnosti.

Marček píše, že cesta do Paríža sa uskutočnila „na pozvanie francúzskeho prezidenta Emanuela Macrona, kvôli jeho (Matovičovmu) podvodu a klamstvu, keď označil vilu v Nice, ktorej majiteľom je významný a ctihodný občan Francúzska za Počiatkov majetok a oblepil ju nálepkami “Majetok Slovenskej Republiky”.

Za toto údajne musel francúzsky prezident Matovičovi zachraňovať „zadok“, pretože dotyčný majiteľ vily Matoviča zažaloval na medzinárodnom súde. Tieto informácie čerpá bývalý poslanec a zápasník z blogu neznámeho autora, ktorý vyšiel v sobotu na blogovisku denníka Pravda.

Exposlanec tvrdí, že Macron vyžehlil Matovičov problém „lebo potrebuje poslušného idiota, ktorý mu splní všetky jeho požiadavky a kľudne neváha obetovať aj svoj národ, ako poslušných, pokusných králikov na masové testovanie, alebo laboratórnych myší na očkovanie nevyskúšaných a nedostatočne otestovaných vakcín, napr. firmy Pfizer.“

Zdroj: eurorespekt.sk / InfoVojna


Program rádia
Zmena programu je vyhradená.

  • Bez programu

Zaujímavosti