Fico: Nepotrebujem vysokú školu na to, aby som pochopil, prečo sa presadzuje tretia dávka vakcíny a uvažuje o permanentnom očkovaní

15.08.2021 | 09:59
19
Bývalý premiér Robert Fico reagoval na článok uverejnený na dezinformačnom webe Aktuality.sk, ktorý šéf Smeru označil za hochštaplerský.

Predvčerom som označil portál Aktuality za hochštaplerský a nenávistný. Taký je ich obsah a ľudia to prijali. Aktuality si ale nedajú poradiť.

Dnes (14.8.) hlasno kričia, že „Česi vidia Fica ako hlavného odporcu očkovania.“ a citujú jeden český portál takto: „Irozhlas. cz: Fico brojí proti očkovaniu.“

Mne by takéto titulky nevadili. Ale hochštaplerské Aktuality klamú len sa tak práši. Žiadni Česi, ale jedna jediná novinárka. Písala o Slovensku, ako to vláda nezvláda a že som proti očkovaniu. To je trápne! Na útok a titulky proti Ficovi musia Aktuality prekrútiť jednu vetu jednej českej novinárky a prezentovať to ako názor Českej republiky.

Milé Aktuality, to by inak vyzeralo, keby som bol hlavný odporca očkovania!

Využijem ale lži Aktualít a zopakujem toto:

1. Som zásadne za dobrovoľnosť očkovania. Nikoho nemožno k očkovaniu nútiť, je to v rozpore s našim aj medzinárodným právom.

2. Neverím v očkovanie. Veľa študujem a čítam. A neverím viac a viac. Nechcem sa dať zaočkovať.

3. Za očkovaním vidím obrovský biznis farmafiriem a príjmy pre médiá, ktoré robia klamlivú očkovaciu kampaň.

4. Chcem objektívne údaje o rizikách a výhodách očkovania. Neúčinnosť očkovania sa úmyselne zatajuje, u nás totálne. Naše médiá nezverejnia o neúčinnosti ani to, čo je v zahraničí hotová nespochybniteľná vec.

5. Farmafirmy bezbožne bez kritiky médií zvýšili ceny. Pfizer išiel hore z 15,50 na 19,50 E za vakcínu a nikto nešomral. A kto by mal? Firmy zarobia miliardy a časť z tých peňazí skončí aj v médiách a na úplatkoch.

6. Potrebujem na to vysokú školu, aby som pochopil, prečo sa už presadzuje tretia dávka vakcíny a uvažuje o permanentnom očkovaní?

Pozdravujem hochštaplerské Aktuality.

Zdroj: Facebook Robert Fico


Program rádia
Zmena programu je vyhradená.

  • Bez programu

Zaujímavosti