Do europarlamentu sa za ĽSNS prebojovali bývalý sudca Radačovský a podpredseda strany Uhrík

26.05.2019 | 21:32 Miroslav Radačovský rozhodoval v kauze pozemkov vo Veľkom Slavkove, v ktorej vystupoval aj prezident Andrej Kiska.

Po Milanovi Uhríkovi bude bývalý sudca Miroslav Radačovský ďalším kandidátom ĽSNS, ktorý sa dostal do európskeho parlamentu. Informáciu nám potvrdil dôveryhodný zdroj. Oficiálne výsledky budú známe o 23:00.

Miroslav Radačovský rozhodoval v kauze pozemkov vo Veľkom Slavkove, v ktorej vystupoval aj prezident Andrej Kiska. Preslávil sa svojim kritickým vyjadrením na osobu Andreja Kisku. Prezidentovi Kiskovi po skončení pojednávania, kde rozhodol v jeho neprospech, poslal veľkú kritiku cez médiá a získal si obľubu u veľkej časti ľudí.

„Keby ja som bol prezidentom republiky a sudca, ktorýkoľvek iný, by zistil všetky skutočnosti a súvislosti tak ako ja, vzdám sa funkcie prezidenta republiky, nebudem sa uchádzať o žiadnu inú politickú funkciu, odídem do štátu, kde sa cítim dobre, napríklad do Spojených štátov amerických alebo Izraela a pozor, tým nechcem tvrdiť, že si vysoko nevážim americký alebo židovský národ, ale takto by som konal ja,“ povedal Radačovský.

Zdroj: magazin1.sk


Program rádia

  • Bez programu

Zaujímavosti