Blaha: Povinné očkovanie môže byť klasifikované ako zločin proti ľudskosti a Heger môže ísť do basy na doživotie. Štát núti zdravých ľudí podstúpiť medicínsky zákrok, ktorý môže spôsobiť úmrtie. Tu už končí všetka sranda. Toto nie je predávanie vodky, pán Heger, toto je posledná kvapka a vlastizrada!

22.11.2021 | 09:49
17
Podľa Norimberského kódexu nemožno robiť medicínske pokusy bez súhlasu ľudí - tento kódex bol prijatý po tom, čo vyšli najavo zločiny nacistov. Ak Heger volá po povinnom očkovaní, v ničom sa nelíši od Josefa Mengeleho, pripomína podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha.

Tak si to zhrňme, čo na nás vládni papaláši pripravili - apartheid pre nezaočkovaných. Použime príklad - zaočkovaná pani prezidentka Zuzana a nezaočkovaná robotníčka Mária:

1. Pani Zuzana sa dala zaočkovať medzi prvými, niekedy v januári. Pamätáte - odhalené pliecko a vakcína je sloboda. Podľa vedeckých výskumov je funkčnosť jej januárovej vakcíny už niekoľko mesiacov prakticky nulová.

2. Napriek tomu si teraz bude veselo brázdiť obchodnými domami, hen si kúpi kabelčičku, tam hračičky pre detičky. Nemusí mať test a môže s úsmevom šíriť Covid. Lebo vakcína je úsmev, poznáte.

3. Zato pani Mária po tvrdej šichte niekde v továrni do obchoďáku ísť nemôže. Deťom v hračkárstve na Vianoce nenakúpi. Podľudia majú vstup zakázaný. For white only - pardon, FOR VACCINATED ONLY.

4. Ráno sa síce pani Mária pri vstupe do továrne musela testovať a je zdravá, ale ten istý test do obchoďáku nestačí. Tam smie ísť iba pani Zuzana. Má v sebe totiž vyexpirovanú včeličku od Pfizera.

5. Pani Zuzana môže skočiť aj ku kaderníčke. Treba si urobiť frizúru a zaslúžiť si svoj 15-tisícový príjem. To pani Mária nesmie. Zarába 800 v hrubom a ešte jej aj zakázali vstup do obchodov a kaderníctiev.

6. Papalášom je sveta žiť. Tak ako pani Zuzana, aj vládni ministri budú chodiť pekne ostrihaní a učesaní a my nezaočkovaní budeme chodiť ako metalisti - naše hára nám budú viať ako na koncerte Iron Maidenu.

7. Podľa vlasov spoznáš, kto je očkovaný. Ani žltú hviezdu nepotrebuješ. Pekne to tá vláda vymyslela - fašizmus se vším všudy. V Amerike sa staneme vzorom pre Ku-Klux-Klan, budú nás oslavovať a skladať o nás piesne - nech žije segregácia in Slovakia!

8. A zoberte si, ako krásne nám to rozdelí detské kolektívy. Dajme tomu, že pani Mária má doma 13-ročnú dcérku a tá chce ísť so spolužiačkami do cukrárne. Nemôže. Nie je očkovaná. Má len test.

9. Pani Mária sa bojí dať experimentálnu vakcínu svojmu dieťaťu, nevie, aké bude mať následky. Krčméry minule v televízii vravel, že nevie vylúčiť, že o pár rokov zistíme, že očkované dievčatá nebudú môcť mať deti. A pani Mária je vraj tá zlá, lebo má obavy.

10. A tak sa bude deliť spoločnosť. Na jednu kastu a druhú kastu. Nevraživosť sa bude prehlbovať, segregácia prejde do hláv. Pozri, aha, tam je ten podčlovek, ani ho nepozdrav, ešte niečo chytíš!

11. A epidemiologický dôvod? Žiaden. Vakcína nechráni pred prenosom Delty. Zaočkovaní sú väčší šíritelia Covidu ako tí najväčší superšíritelia počas druhej vlny - pretože Delta je trojnásobne nákazlivejšia a oni len polovične chránení.

12. Ale to pani Zuzane nevadí. Ona je papaláška, ona môže. Svoje okolie už dávno nijako nechráni - do Rakúska by ju už s tým jej januárovým zázrakom nepustili. Ale do Auparku holáhej.

13. A pani Márii treba poriadne zničiť život. Však je to chudobná robotníčka a váži si svoju slobodu - takých ľudí treba zlomiť. A zobrať im všetko. Poštvať proti nim ostatných. Vyhnať, dehumanizovať, izolovať.

14. A všetkým tým reštauráciám a prevádzkam, ktoré svojimi opatreniami zničia, samozrejme, netreba nijako pomôcť. Štát im zničí živobytie a vykašle sa na nich.

15. Ale prečo by to našu pani Zuzanu zaujímalo, nerušte ju, práve si v parfumérii kupuje najnovší Chanel, obklopená pätnástimi ochrankármi - ach, tá sladká a voňavá sloboda pre nadľudí.

Milí priatelia,

takto to na Slovensku bude od pondelka fungovať. Papaláška môže, robotníčka nie. Zuzana áno, Mária nie. Obyčajná segregácia. Bez akéhokoľvek epidemiologického zmyslu.

Áno, napadneme to na Ústavnom súde a budeme proti segregácii bojovať, ako len vieme! Chceme slobodu, chceme rovnoprávnosť!

Hlava štátu na ľudí kašle, my za ľudí budeme bojovať!

POVINNÉ OČKOVANIE JE KRIMINÁLNY AKT - JE HEGER NOVÝ MENGELE?

Povinné očkovanie môže byť klasifikované ako zločin proti ľudskosti a Heger môže ísť do basy na doživotie. Tu už končí všetka sranda.

1. Premiér Heger dnes ohlásil, že by chcel na Slovensku povinné očkovanie na Covid. Pripomeňme si, že táto vakcína je stále schválená iba podmienečne, jej účinky sú rozpačité a existujú pri nej obrovské riziká.

2. Nútiť zdravých ľudí do medicínskeho zákroku je samo o sebe eticky neprípustné. Ale robiť to v prípade vakcíny, ktorú stále možno považovať za experiment, spĺňa definíciu medicínskych pokusov na ľuďoch.

3. Podľa Norimberského kódexu nemožno robiť medicínske pokusy bez súhlasu ľudí - tento kódex bol prijatý po tom, čo vyšli najavo zločiny nacistov. Ak Heger volá po povinnom očkovaní, v ničom sa nelíši od Josefa Mengeleho.

4. Možno jedine v tom, že Mengele sa pri svojich zvrhlých pokusoch zameriaval na dvojčatá, kým Heger chce nasilu rvať vakcíny do celej slovenskej populácie.

5. Pripomeňme, že v lete bolo v rámci EMA hlásených vyše 15 tisíc úmrtí po očkovaní na Covid. Plus vyše 1,5 milióna vážnych vedľajších účinkov. Ide o podozrenia, ktoré sa potom preverujú.

6. Slovenský ŠÚKL do tejto chvíle eviduje 7 prípadov úmrtí na vakcínu, medzi nimi je aj bývalý poslanec Jaro Paška. Mnohí odborníci tieto čísla považujú za prudko podhodnotené, ale to teraz neriešme.

7. Je nespochybniteľným faktom, že vakcína môže spôsobiť vážne zdravotné následky, vrátane smrti. A je faktom, že smrť vo viacerých prípadoch aj spôsobila.

8. Ak chce Heger povinne očkovať ľudí na Slovensku, núti zdravých ľudí podstúpiť medicínsky zákrok, ktorého výsledkom môže byť strata zdravia a smrť. Štát tým vlastne popravuje nevinných a zdravých ľudí. A dopredu o tom vie.

9. Neexistuje spôsob, ako zbaviť človeka základných ľudských práv, osobitne práva na život. Ak štát núti svojich občanov do povinného zákroku a niektorý z týchto občanov zomrie, zodpovedným za jeho smrť sa stáva štát - v tomto prípade Heger.

10. Ak niekto zabíja svojich občanov a vie, že jeho kroky môžu viesť k ich smrti, pácha zločin proti ľudskosti. Zabíja. Usmrcuje. Nevinné ľudské bytosti.

11. Neviem, či si to premiér Heger uvedomuje, ale on si koleduje o drakonické tresty v rozmedzí niekoľkých desiatok rokov. Zahráva sa s ohňom. Kvôli nemu budú umierať ľudia.

12. Za posledné mesiace sme si zvykli tolerovať, že tu kdejakí fašisti vykrikujú, že ľuďom treba zobrať slobodu, nasilu im urobiť to alebo hento a dokonca sa tu majú robiť medicínske pokusy na ľuďoch, ktorých výsledkom môže byť smrť... Už stačilo.

13. Povinné očkovanie je zločin proti ľudskosti a ak Heger takéto niečo formálne predloží, môže byť stíhaný, súdený a odsúdený. Mengelemu sa v roku 1949 podarilo z Nemecka utiecť - Hegerovi sa to nepodarí.

14. Povstáva celá Európa. V Rakúsku sú dnes v uliciach desiatky tisíc ľudí. V Holandsku to takisto vrie. V oboch prípadoch sú krajiny ďaleko viac zaočkované ako Slovensko a napriek tomu im rekordne rastú čísla nakazených aj čísla úmrtí.

15. Povinné očkovanie je no-go zóna, je to fašizmus, je to zločin. Demokratický štát nemá právo, aby nútil zdravých ľudí do takýchto šialenstiev.

16. Očkovanie musí byť prísne dobrovoľné a ak niečo treba nakázať, potom je to povinný pobyt Hegera vo vypolstrovanej cele.

17. Nezahrávaj sa s ohňom, neboráčik, lebo zažiješ výbuch, aký si ani nevieš predstaviť. Toto nie je predávanie vodky, pán Heger, toto je vlastizrada.

18. Držíme palce do Rakúska - boj za slobodu pokračuje!

LIBERÁLNE MÉDIA ŠÍRIA BOHAPUSTÉ LŽI O OČKOVANÍ!

Po nedeľných reláciách sa mi obracia žalúdok. Zaznelo tam toľko šialenej očkovacej propagandy, že vo Pfizeri otvárajú šampanské - nepomôže, Slovákov nezlomíte.

1. Slovensko odmieta povinné očkovanie a drvivá väčšina ľudí je presvedčená, že pravdu má Robert Fico - je to nechutný fašistický nápad.

2. Markíza musela preplakať víkend, keď im vyšlo v prieskume, že ešte aj spomedzi tých zaočkovaných ľudí menej ako 50% občanov chce aj tretiu dávku - už aj väčšina zaočkovaných toho má plné zuby.

3. Najväčšie klamstvá dnes nešírili politici, ale novinári. Kovačič a Makara tam vyťahovali grafíčky, vraj vo vysoko preočkovaných krajinách je menej úmrtí - to malo vraj vyvrátiť výrok Roberta Fica.

4. Ten však nehovoril o úmrtiach, ale o šírení Covidu. A má úplnú pravdu. V krajinách, kde majú preočkované tri štvrtiny populácie, majú rekordný nárast nakazených a nemocnice sú pod rovnakým náporom ako u nás - čiže Markíza aj RTVS šíria hoaxy.

5. Takéto grafy sú navyše úplne manipulatívne. Sú krajiny, ktoré majú zaočkovanosť menšiu ako my a neumiera tam prakticky nikto - v miliardovej Číne majú zaočkovaných iba 42% a obetí majú o vyše polovicu menej ako my. A to je ich takmer 300-krát viac.

6. Tak čo, budeme na základe Číny tvrdiť, že očkovanie nefunguje? Vytvoríme grafíček? Markíza aj RTVS takýmito hlúpymi hoaxami iba dokazujú, že bezducho šíria vládnu propagandu, pretože za to dostali milióny eur - a to je obyčajná korupcia.

7. Najväčšie klamstvá ale zaznievali vo vzťahu k povinnému očkovaniu. Vraj ústavný súd už v 2014 rozhodol, že očkovanie môže byť povinné - prepánakráľa, ale veď to je čistá a sprostá lož.

8. Ústavný súd predsa nerozhodol o mRNA vakcíne proti Covidu, ale o detských chorobách a v tom je 5 zásadných rozdielov, ktoré ak niekto nevidí, poprosíme urýchlene absolvovať vyšetrenie na röntgene - zrejme bude s údivom zistené, že v lebke chýba mozog.

9. Po prvé, pri detských chorobách je možné vytvoriť kolektívnu imunitu, zatiaľ čo pri chrípkach či koronavírusoch to možné nie je, lebo vírus mutuje. Takže nemá epidemiologický zmysel, aby sme mali všetkých zaočkovaných - a násilie na ľuďoch je nemorálne, protiprávne a hlavne absurdné.

10. Po druhé, vedľajšie účinky v prípade detských vakcín sú v porovnaní s vakcínou proti Covidu miniatúrne. Pri vakcíne proti mumpsu za takmer 50 rokov jej fungovania bolo hlásených 711 vedľajších účinkov na celom svete.

11. V prípade vakcín proti Covidu ide o milióny hlásení len za necelé dva roky, čo tu funguje. Umierajú na ňu tisíce ľudí po celom svete - ako sme sa dnes na RTVS dozvedeli, u nás je to oficiálne 7 ľudí, kým v Česku 122 ľudí.

12. Mimochodom, len sa tak skromne pýtam, kto by veril slovenskému ŠÚKL, keď v Česku majú takmer 17-krát viac úmrtí na vakcínu? Lebo čo Slovák, to Robocop? A v Česku žijú samé trasorítky? Alebo Baťovej ŠÚKL jednoducho podvádza?

13. Po tretie, v prípade vakcín proti Covidu nejde o typické očkovanie, ale o génovú terapiu na báze mRNA princípu. MRNA vakcína bola prvýkrát testovaná na ľuďoch v rokoch 2013-2016, výsledky boli v 2017 a išlo o 100 ľudí. Nešlo o koronavírusy, ale o besnotu.

14. Netušíme, čo táto revolučná technológia prinesie. Za 2 roky sa to nedá vedieť. Ani za 4 roky. Nútiť ľudí do medicínskeho experimentu, ktorý tu prebieha zopár rôčikov, je dramaticky iné ako vakcína proti mumpsu, ktorá tu je 50 rokov. To fakt niekto nevidí?

15. Po štvrté, Vakcína na týfus sa vyvíjala vyše sto rokov. To tu chce niekto tvrdiť, že máme nasilu pchať do ľudí vakcínu na Covid, ktorá je naďalej povolená iba núdzovo a funguje tu 2 roky?

16. A že to je to isté ako vakcíny pri detských chorobách, kde už dávno vieme dorátať, aké majú dlhodobé účinky?

17. Po piate, účinnosť detských vakcín je takmer stopercentná, zatiaľ čo v v prípade Pfizeru účinnosť klesá na úplne smiešne čísla. Máte tu takmer preočkované krajiny a zaočkovaní ľudia aj tak dostávajú Covid, šíria ho, trápia sa a umierajú.

18. Nefunguje to! A nútiť ľudí do niečoho, čo nefunguje, je proste fraška. Fašistická fraška. Vymýšľajú si a klamú, len aby ľudí nahnali pod ihlu ako kedysi nacisti nahnali ľudí do dobytčákov - musíme ich zastaviť. Za každú cenu.

19. Už zase tu idú robiť experiment na ľuďoch. Minulý rok nasilu nahnali ľudí na celoplošné testovanie - výsledok bol, že sme boli v počte úmrtí najhorší na svete. Teraz chcú celoplošné očkovanie - pretože oni nič iné ako fašistické násilie produkovať nevedia.

20. Namiesto toho, aby ľudí liečili, za rok vypľundrovali slovenské nemocnice a vyhnali zdravotníkov. Aj ex-minister Krejčí dnes potvrdil, že leto prehajdákali. Oni môžu za to, že sme zase najhorší na svete.

Som rád, že dnes náš podpredseda Rišo Takáč odkázal jasne - sme proti povinnému očkovaniu a budeme robiť všetko preto, aby sme tento fašizmus zastavili.

Krok jedna, priatelia - vypnite médiá hlavného prúdu. Pravda je na sociálnej sieti! Oni šíria iba lži!

BOJUJEME ZA PRAVDU A ZA SLOBODU!

Keď sa národ pohne, nastane výbuch! Povinné očkovanie je poslednou kvapkou - toto je Hegerov koniec!

Práve mi volal kamarát. Vždy tvrdo obhajoval vakcíny a celá jeho rodina je napichaná Pfizerom. Mám ho rovnako rád ako predtým a plne jeho rozhodnutie rešpektujem. A on rešpektuje, že ja sa zaočkovať nehodlám.

1. Viete, čo ma ale prekvapilo? Prvé, čo na mňa spustil - tá vláda sa zbláznila? Aké povinné očkovanie? Aká tretia dávka vakcíny? Na to nech zabudnú - na nič také nejdem.

2. Počúval som s otvorenými ústami. Vytvára sa tu ilúzia, že ľudia, čo sa dali zaočkovať, sú všetci vakcinační fanatici. Ale to je hlúposť. Väčšina má tejto vlády plné zuby tak ako my, nezaočkovaní. Dnes to potvrdil ešte aj výskum na Markíze - že aký fail

3. Väčšina zo zaočkovaných bolo do očkovania dotlačená šikanou štátu. Chceli cestovať, mladí chceli hodiť na diskotéky, ľudia sa báli, že ich vyhodia z roboty. To nebolo o zdraví, oni sú obete štátneho teroru.

4. Možno sa našli aj takí, ktorí uverili, že vakcína je sloboda. A dnes sa im otvárajú oči. Mám kolegu, ktorý už prekonal Covid dvakrát. Prvýkrát pred očkovaním a druhýkrát po druhej dávke Pfizeru.

5. "Prvýkrát som ani nevedel, že mám Covid," hovoril mi nedávno. "Po očkovaní som chodil ako majster sveta a bum, hneď som to dostal. A mal som oveľa ťažší priebeh ako prvýkrát." Ja len, že Pfizer stratil zákazníka.

6. Môj kamarát, čo mi dnes volal, mi spomínal príklad z rodiny. Jeho sestra sa dala zaočkovať, ale pri dcére neriskovala - tam je opatrnejšia, predsa len, deti. "Neveril by si, ako jej dcéru teraz vylučujú z kolektívu v škole!"

7. Nezaočkovaných školákov nepúšťajú na školské výlety, ostrakizujú ich, robia im zle. Môj kamarát nikdy politiku príliš neriešil, ale cítil som ten hnev: "Oni segregujú deti, to už kde sme, preboha!"

8. Slovenskú spoločnosť dohnali do sektárskej nenávisti. Zase sa tu budeme deliť na "katolíkov" a "evanjelikov" a pôjdeš do pekla, ak si vezmeš luteránku! Dnes to fanatici refrešli - pôjdeš do pekla, ak pôjdeš na rande s nezaočkovanou!

9. "Týždeň som ležal s chrípkou - po každej dávke vakcíny," sťažuje sa kamarát. "Tretíkrát už do toho nejdem, už mám toho dosť, nikam to nevedie. Klamú nás."

10. Opakujem - to hovorí človek, ktorého som považoval za úplného vakcinátora. A už aj on toho má plné zuby. Nepáči sa mu šikana, nepáči sa mu segregácia - už nechce ani on ďalšiu včeličku. Viac tomu neverí.

11. V živote som ho nepočul povedať slovo "fašizmus" a odrazu hovorí: "Povinné očkovanie je obyčajný fašizmus, to akože ako chcú ľudí donútiť? Pošlú moju mamu do väzenia, lebo má obavy z vakcíny?"

12. Pamätám si, ako prednedávnom Lengvarský vyvracal "hoaxy" a "dezinformácie", že sa chystá povinné očkovanie. A bum - už to nie je hoax, už je to ich vládna politika. Takto klamú - kto im má ešte veriť?

13. Myslím, že farmako-lobby sa prerátala. Slováci majú k slobode silnejší vzťah ako mnohé iné národy. Dosť sme si v našich dejinách užili neslobody. O našich telách nebudú rozhodovať žiadni Hegerovi politrukovia.

14. Hlavne, že najviac hulákajú o povinnom očkovaní liberáli. Oháňajú sa slobodou, ale každého, kto má iný názor, by najradšej zavreli do koncentráku, dezoláta! A úplná fraška je Progresívne Slovensko. Ako kovaní neonacisti si oblepili fejsbúky výzvami k povinnému očkovaniu.

15. Už len čakám, kedy sa ich trójsky kôň Čaputová postaví pred kamery a pošliape slobodu v priamom prenose. Tak ako pošliapala demokraciu pár mesiacov dozadu, keď zmarila referendum. Myslíte, že si pri výzve k povinnému očkovaniu madam aj zahajluje?

Milí priatelia,

Slovensko nie je rozdelené na zaočkovaných a nezaočkovaných. Nemýľte sa. Drvivá väčšina Slovákov je proti povinnému očkovaniu aj proti fašistickej vláde. Aj tí zaočkovaní.

Dnes som to definitívne pochopil - Slovensko je v skutočnosti jednotné. Je tu hŕstka liberálnych politikov, novinárov a kaviarenských povaľačov - a proti tejto hŕstke stojí celý národ.

A keď sa národ pohne, nastane výbuch! Povinné očkovanie je poslednou kvapkou - toto je Hegerov koniec!

Zdroj: Facebook Ľuboš Blaha / InfoVojna

Zobraziť ďalšie

Zaujímavosti