„Ak budete dobrí, tak možno aj limetku dostanete!“ Matovičov status rozniesli na kopytách už aj jeho vlastní prívrženci

25.11.2021 | 09:20
22
Vicepremiér Igor Matovič v rámci svojej pripravovanej reformy plánuje zaviesť k jedlu v reštaurácii vodu zadarmo. Na sociálnej sieti nabáda ľudí, aby „boli dobrí“ a vybaví im k tomu aj limetku. Jeho vtip však nevzbudil veľké nadšenie.

Ak budete dobrí, tak možno aj limetku dostanete! Tak okomentoval fotografiu s karafou vody na svojom statuse na sociálnej sieti minister financií Igor Matovič. Ak sa snažil byť vtipný, tak mu to ani tentoraz nevyšlo. Ľudia si na jeho príspevku zgustli.

Vicepremiér Igor Matovič v rámci svojej pripravovanej reformy plánuje zaviesť k jedlu v reštaurácii vodu zadarmo. Na sociálnej sieti nabáda ľudí, aby „boli dobrí“ a vybaví im k tomu aj limetku. Jeho vtip však nevzbudil veľké nadšenie.

K statusu sa ozval napríklad aj známy moderátor Roman Bomboš. "Pán minister, toto ste prečo urobili? Nikdy som Vám nepísal, ale už ste prinútili aj mňa. Načo dávate statusy, ktorými ľudí úplne dehonestujete," pýta sa moderátor.

"Vďaka nim ste vo funkcii, mohli ste ukázať, čo dokážete a v čase, keď tu ľudia umierajú a vystrašene čakajú čo bude, si robíte srandičky. Nedospelo. A fakt primitívne," upozorňuje financmajstra Bomboš.

Dopĺňa, že v poslednom čase chodí iba na pohreby. "Svet sa zmenil. Potrebujeme podporiť, vo veľmi ťažkom období. Nevieme čo bude, bojíme sa o deti, o zdravie, o budúcnosť. Nerobte si z ľudí srandu, prosím."

Znechutený však zostal aj koaličný poslanec Marián Viskupič. „Pán minister, Igor, toto je fakt nemiestne. Naša možnosť riadiť Slovensko pochádza od ľudí. Prosím, vážme si ľudí. Takéto „srandovanie” je úplne neprípustné. Špeciálne ešte v deň, keď sa rokuje na vláde o ďalších zásadných obmedzeniach života v súvislosti s covidom,“ pripomenul expremiérovi.

"Môj starší syn má 14 ale takýto infantilný status by určite nevypotil!" Pridal sa Zsolt. A kontroval aj Peter: "Pán minister, ono to, čo robíte a ako komunikujete v tejto pre všetkých neľahkej dobe, je už viac ako smutné. Ľudia umierajú v tisícoch, firmy krachujú v rovnakých čislach a vy osobne sa de facto vysmievate ľuďom do očí. Táto krajina pod Vašimi rukami padá ako hrad z piesku, majte aspoň trocha úcty, ak už Vám chýba sebareflexia. V dejínach nikdy neskončíte ako líder a žiaľ ani baviť národ sa Vám nedarí."

"Áno limetky zadarmo a ešte úsmev... Radcej mi napíšte čo mám robiť ak mám dieťa, hypotéku a zatvorili ste mi prácu bez kompenzácie. Kam mám teraz ísť a čo robiť zo dňa na deň v tejto dobe??? Lebo mňa štve čo jej dám o týždeň jesť a nie vaše limetky," upozornila Renata.

No asi za všetkých to trefne uzavrela Paťka: "Nezvyknem komentovať, ale Vaše príspevky sú vhodné na vyšetrenie psychiatrom!"

Zdroj: hlavnydennik.sk


Program rádia
Zmena programu je vyhradená.

  • Bez programu

Zaujímavosti