Harabin: Slovensko nepotrebuje marketingových politikov ako Krajniak

Keď sa minister Lajčák snažil na Slovensku potichu presadiť rodovú rovnosť, nezastavil ho Milan Krajniak, ale kňaz zo Žakoviec. Keď prezident Kiska na počkanie prijímal LGBT komunity a na zástupcov rodín si nenašiel štyri roky čas, Milan Krajniak bol tiež ticho.
23.11.2018 | 14:22

Slovensko nepotrebuje marketingových politikov, pretože tých máme dosť. Politikov, čo idú napríklad na sviatok sv. Cyrila a Metoda a aj na Dúhový Pride. Ak nepotrebujeme takých politikov, o to väčšmi nepotrebujeme takého prezidenta.

Milan Krajniak včera venoval svoj blog Andrejovi Kiskovi a pánovi Lajčákovi. Obaja sú na politickej scéne niekoľko rokov. Za všetky tie roky ich pôsobenia, sa pán Krajniak neozval na ich adresu v ničom zásadnom. Keď sa minister Lajčák snažil na Slovensku potichu presadiť rodovú rovnosť, nezastavil ho Milan Krajniak, ale kňaz zo Žakoviec. Keď prezident Kiska na počkanie prijímal LGBT komunity a na zástupcov rodín si nenašiel štyri roky čas, Milan Krajniak bol tiež ticho.

Keď prezident Kiska bol u Sorosa a Slovensko sa o tom dozvedelo nedopatrením, či náhodou, Milan Krajniak bol ticho. S blížiacimi sa prezidentskými voľbami však povstal a urobil to voči svojim priateľom, Kiskovi aj Lajčákovi, podpásovo. Do neškodného marketingového textu o globalistoch a národniaroch, vsunul fotografiu Kisku a Lajčáka so Sorosom. Pán Krajniak nemal najmenšiu odvahu v texte Sorosa spomenúť, to si čitateľ má sám domyslieť na základe fotografie. Keď Grendel čítal vymyslený prepis rozhovoru s Bakim Sadikim, išiel na trh aspoň s vlastným hlasom. Milan Krajniak je vystrašený “národovec.”

Som roky lynčovaný mainstreamovými médiami a to preto, lebo pod vlastným menom hovorím o veciach, ktoré sa druhí tvária, že nevidia. Nepodsúvam fotky, neimitujem dialógy, ale hovorím. Slovensko potrebuje odvážneho, sebavedomého prezidenta, ktorý nebude národovcom len pár mesiacov pred voľbami a ktorý miesto jasných slov nebude ľuďom predkladať fotky, aby si domysleli.

Nie pán Krajniak, ale Štefan Harabin uverejnil videá o Marrakéši už v čase, kedy čelní predstavitelia hovorili, že nič také neexistuje. Medzitým to, čo neexituje, už stihlo odmietnuť Rakúsko, USA, Austrália, Izrael a zrazu kvôli tomu ide odstupovať minister Lajčák. Na adresu nás Slovákov, ktorí to odmietame, sa minister vyjadruje, že sedíme doma za pecou a sme xenofóbni. Také niečo si pán Lajčák nedovolí povedať na adresu USA, Austrálie, Izraela a Rakúska, pretože v tom prípade by jeho dôkladne pestovaná medzinárodná kariéra rýchlo zhasla. Nie pánovi Krajniakovi, ale Štefanovi Harabinovi dnes mažú YouTube a Facebook videá a príspevky o Marrakéši. Majme priatelia toto na pamäti.

A ešte jednu poznámku ku Krajniakovej analýze. Súhlasím s ním, že pán Kiska pôjde kandidovať na prezidenta. Nesúhlasím však, že to robí tentokrát kvôli tomu, že je globalista. Myslím si, že po razii v jeho firme, to urobí pán Kiska predovšetkým kvôli sebe a prezidentskej imunite, ktorá je silnejšia ako tá poslanecká. Nie Milan Krajniak, ale Štefan Harabin totiž dlhé roky otvorene hovorí, kým pán Kiska v skutočnosti je. Dávno pred tým, ako prehral súd o pozemky, či sa priznal k neplateniu daní. Pán Kiska, podporovateľ Progresívneho Slovenska, je pre pána Krajniaka a Sme rodina, akurát možný koaličný partner.

Autor: Štefan Harabin

Zdroj: svetlosveta.sk